Neo Kart Başvurusu

Neo Kart Başvurusu

Neo Kart Başvurusu yapmak ya da bilgi almak için hizmet veren noktalar, aşağıdaki gibi’dir.

Dahil hepsini kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Hangi seçeneği kullanırsanız kullanın, Akbank Neo kartınız sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Özellikle Akbank kredi kartı başvurusu yapan müşterilerini kendisi arayarak, başvurularını tamamlayıp kartlarını adreslerine teslim etmektedir.

Neo-kartNeo Kart Avantaj Ve Özellikleri

Neo kart sahipleri Neo ile Axess üye iş yerlerinde yapacağı alışverişler de, chip para kazanma şansına sahip olmaktadır. Bu chip paraları biriktirip, diledikleri zaman Axess üye iş yerlerinde bedava alışveriş yapma imkanına sahip olunur. 1 chip para ise, 1 TL. Değerinde olmaktadır. Neo indirim kampanyalarını takip ederek, kampanyaya dahil olan sektörlerde yapılan harcamalar için indirim kazanılır. Kazanılan indirim tutarları iki (2) iş günü içerisinde, Neo’nun bağlı bulunduğu vadesiz mevduat hesabına yansımaktadır. Neo Kart sahipleri hesaplarını bilerek harcarken, Neo kart indirimler ile bütçelere katkı sağlamış olur.

Neo Kart İle İnternet’ten Alışveriş

Alışverişlerin kolayca yapıldığı Neo Kart ile, İnternet üzerinden alışveriş yapma imkanı verilmektedir. Neo banka kartı ile tüm yurt içinde ve e-ticaret sitelerinde, yurt içi harcama limiti dahilinde güvenle harcama yapma olanağı sunulmaktadır. İnternet alışverişlerini yalnızca 3D alt yapısına sahip siteler için sınırlandırma şansına sahip olabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçmeniz ve “Sanal alışveriş kısıtı” koydurmak istediğinizi beyan etmeniz yeterli olacaktır. Sanal alışveriş kısıtı özelliği, Neo banka kartını İnternet harcamalarına kapatmaz yalnızca 3D alt yapısını kullanarak harcama yapma şansı tanır. 3D Secure Nedir? Bu konuda hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yurt Dışında Neo Banka Kartı

Neo banka kartını yurt dışında banka kartı kabul eden ülkelerin sınırları içerisinde, kart şifresi ile çok kolay bir şekilde alışveriş yapma imkanına sahip olunur. Nakit paraya ihtiyaç duyulduğu zaman istenilen banka ATM’si kullanılarak, Neo’nun bağlı olduğu TL. Hesabından nakit para çekme işlemi yapılabilir.

Neo-kart-BasvurusuNeo Kart Alışveriş Taksitlendirme

Axess üye iş yerlerinde yapılan elli (50) lira ve üzeri alışverişleri, taksitlendirme imkanına sahip olunmaktadır. Neo banka kartı ile yapılan taksitler hesapta para bile olsa, Neo’nun bulunduğu vadesiz hesaba ait artı para limiti ile yapılıyor.

Neo Kart Aylık Hesap Özeti

NEOBİLGİ Yazıp Neo kartın son 4 hanesine 4425’e göndermeniz yeterli olacaktır. Tek bir SMS ile hesap bakiyenizi, ay boyunca yapılan harcamaların toplamını, kart bünyesinde biriken chip paraların bakiyesini, kazanılmış indirim tutarını ve artı para limiti ile birlikte kullanılabilir bakiye bilgilerini anında öğrenme şansına sahip olunur. (Bu hizmet bedelini öğrenmek için tıklayınız)

Hizmet verilen tüm akbank kredi kartları hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalıştığımız sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

2 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.