N Kolay Kredi Kampanyası

N Kolay Kredi

N Kolay Kredi Kampanyası Aktif Bank tarafından insanların nakit ihtiyaçlarını şubeye gitme zorunluluğu olmadan karşılama şansına sahip olduğu bir İhtiyaç Kredisi ürünüdür.

En az 2.000 TL ve en fazla 20.000 TL olarak sunulan bu kredi ürününü, yine en az 3 ay, en fazla 36 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz.

N Kolay kredi kullanmak isteyenler için sigorta yaptırma zorunluluğu aranmamakla birlikte, kredi kullandırım ücreti de talep edilmiyor. 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bu kredi ürününe başvuru yapabilirken, risk ve istihbaratında olumsuzluk bulunan vatandaşların başvuruları red alabiliyor.

N-Kolay-Kredi

N Kolay Kredi Kampanyası Avantajları Nelerdir?

Resmi İnternet sayfası aracılığı ile kişiler oturduğu yerden başvuru yapabilir, şubeye gitme zorunluluğu olmadan parayı adrese teslim alabilir. Hatta bir düzene kağıt imzalanmasına gerek kalmaz ve bazı bankalar da olduğu gibi, kredi başvurusu yaparken farklı bankacılık ürünleri satmaya çalışan kimse ile uğraşmak zorunda kalınmaz.

Passolig Banka Kartı ile bu kredi kolaylıkla kullanılabilir, Passolig yoksa N Kolay Banka Kartı adrese gönderilir ve kredinin kullandırılması sağlanır.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Aktifbank Müşterileri
www.nkolaykredi.com adresi aracılığı ile T.C. kimlik numarası, posta adresi ve bankaya kayıtlı cep telefonu numarasını girerek anında başvuru yapabilir. Başvurulan kredinin onaylanması durumunda; ekranda sorulacak bilgileri eksiksiz ve doğru girilmesi gerekir. Sonrasında ekrana Hizmet Bilgilendirme Formu gelecek, bu form okunduktan sonra onaylanır. Başvuru sahibinin; Passolig banka kartı veya daha önce bu bankanın sunduğu Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (Bireysel Müşteriler) varsa, para anında hesabına yatırılıyor.

Müşteri Olmayanlar
T.C. kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu numarası ile resmi İnternet sitesine başvuru yapabilirler. Cep telefonuna gelecek olan şifreyi, başvuru esnasında ekranda oluşan ilgili alana girerek başvurunu başlatılır. Kredi onaylanır ise, ekranda görünen tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi gerekiyor. Yine yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi ekranda beliren ilgili formun okunup, daha sonra onaylanması gerekiyor. Daha sonra; adrese kurye yardımı ile N Kolay Banka Kartı ve Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ( BireyselMüşteriler) gönderiliyor. Bu sözleşme imzalanır ve bunun bilgisi kurye tarafından bankaya iletildiği an, N Kolay Kredi anında hesaba yatırılıyor.

 

N Kolay Kredi Kampanyası ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulmak için 0 850 724 30 50 ‘den müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

N Kolay Kredi Kampanyası bir Aktif Bank ürünüdür

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.