N Kolay Banka Kartı

N Kolay Banka Kartı; nakit çekim özelliğini kullanabileceğiniz bir banka kartı olmasının yanı sıra, Türkiye ve dünyada Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz milyonlarca iş yerinde alışveriş yapabileceğiniz bir banka kartı’dır. N Kolay Kart ile İnternet üzerinden çok kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanına sahip olunmaktadır.

N Kolay Kart Özellikleri

N Kolay Kartını nakit yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yapılan tüm işlemler, N Kolay hesabınıza hemen yansır ve işlemleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

N kolay Banka Kartı aracılığı ile yurt içi ve yurt dışında ki tüm ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz.

N Kolay Kart ile yapılan tüm işlemleri ve kart bakiyesini Aktifbank İnternet Şubesi aracılığı ile anında görüntüler, para transfer işlemi (EFT) yapılabilir ve fatura ödemesi yapılabilir.

Hangi Noktalardan Kredi Ödemesi Yapılır?

 • PTT Şubeleri
 • PTTMatikler
 • N’Kolay İşyerleri
 • Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak
 • Akbank ATM’leri
 • Vakıfbank ATM’leri
 • Aktif Bank İnternet Şubesi
 • N Kolay Banka Kartı hakkında merak etmiş olduğunuz diğer tüm konular için 0 (850) 724 30 50 numaralı Aktifbank İletişim Merkezi’ni arayabilir, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

  Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “N Kolay Banka Kartı” başlıklı yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. N Kolay Banka Kartı; Aktifbank tarafından müşterilerine özel olarak düzenlenen Banka Kartı’dır. Aktifbank şubelerine N Kolay Banka Kartı Başvurusu yapabilir, yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm yöntemlerden kolayca yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Aktifbank N Kolay kart hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, bizimle iletişime geçebilir ya da yorum yapma özelliğini kullanabilirsiniz.

  Diğer banka ve finans kuruluşlarına Kredi ya da kredi kartı başvurusu yapmadan önce, Findeks Kredi Notu Öğrenme Kampanyası başlıklı yazımızı okumanızı ve sonrasında kredi notu ya da puanı sorgulama işlemi yapmanızı tavsiye ederiz. Kredi notu yüksek veya makul olan kişi ya da kişilerin talep edeceği bu hizmet başvuruları, diğer banka müşterilerine göre daha avantajlı olacaktır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

  N Kolay Banka Kartı
  5 (100%) 1 oy
  Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir