Motosiklet Kredisi Veren Bankalar

Motosiklet Kredisi

Trafikte zaman kaybetmek istemeyen ya da rüzgar ve özgürlük tutkunlarına Motosiklet Kredisi Veren Bankalar, bu imkanı sunuyor. Hayalinizdeki motosiklete kavuşmak artık o kadarda zor değil! Banka ve finans kuruluşları tarafından sağlanan Motosiklet kredi kampanyası, hayallerinizi süsleyen motosiklete kavuşmanızı sağlıyor. Peki akla ilk gelen ”Motosiklet için banka kredisi var mı?” Ya da ”Motosiklet için kredi nasıl alınır?” sorularını sizin için detaylandıralım.

Motosiklet Kredisi Veren Bankalar

Aşağıda Motosiklet Kredisi Hangi Bankalar Veriyor, hep birlikte göz atalım.

Finansbank Kampanyası

Finansbank motosiklet kredi kampanyasını çok uygun faiz oranları ve oldukça cazip ödeme koşullarıyla sunuyor. Finansbank tarafından sağlanan Motosiklet Kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için, Finansbank kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Banka tarafından sunulan bu kredi ürününe başvuru yapmak için, en yakın Finansbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Motosiklet Kredisi

Yapı kredi il hayalini kurduğunuz motosiklete anında sahip olabilirsiniz. Fakat banka tarafından bazı ön şartlar belirlenmiştir. Bunlara bir kaç örnek verecek olursak; 2. el motosiklet alımı için, 1 yaş sınırı ve belirli bir para limiti koyabiliyor. Yapı Kredi Bankası Motosiklet Kredi Başvurusu hakkında detaylı bilgiye “Yapı Kredi” kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler için, Türkiye Finans Bankası tarafından istenen bazı belgeler vardır. Banka tarafından istenen bazı belge ve evrakları aşağıda belirtmek istiyoruz.

  • Kimlik belgesi  (Nüfus cüzdanı ya da Ehliyet)
  • Düzenli gelir belgesi
  • Motosiklet Proforma faturası
  • Aracın ruhsat fotokopisi (2. El Motosiklet alacaklar için)

Banka tarafından kefil veya teminat şartı aranmıyor fakat, istenildiği durumlarda bunları talep etme hakkına sahiptir.

Motosiklet Kredi Başvurusu

Yukarıda belirtmiş olduğumuz “Motosiklet Kredisi Veren Banka”, kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Motosiklet Kredisine Başvurusu yapmak isteyenler, en yakın banka şubesine gidebilir. Başvuru kanalları bankalar tarafından sunulmakta olup, her bankaya göre farklılık gösterebilir. Ayrıca başvuru için gerekli belge ve evraklar, bankalara göre değişiklik gösterebilir.

Yukarıda adı geçen “2016 Motosiklet Kredileri ve kampanyaları” içerikli yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Sayfada belirtmiş olduğumuz konuya ilişkin güncel ve detaylı bilgileri, ilgili bankaların müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek alabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.