Motosiklet Kredisi Kampanyası

Motosiklet Banka Kredisi

Trafikte zaman harcamayı sevmeyen ya da motosiklet tutkunu olanlara bankalar tarafından “Motosiklet Kredisi Kampanyası” sunuluyor!

Rüzgar ya da özgürlük tutkusu olan ve trafikte zaman harcamak istemeyenler için Motosiklet Kredileri veriliyor. Sayfanın devamını okuyup; Motosiklet Kredi Başvurusu, başvuru için gerekli belgeler dahil, diğer tüm şartlar ve koşulları inceleyebilirsiniz.

Motosiklet Kredisi Kampanyası Ve Özellikleri

Sıfır km. veya 2. el motosiklet kredisi başvurusu yaparak, hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz!

Motosiklet kredisini 36 aya varan vade seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz. Bu kampanyadan bir kerede 1.000 TL ve daha fazla kredi talep edebilirsiniz.

Arzu ettiğiniz yerden alacağınız “0” km. Motosikletler için KDV+ÖTV dahil fiyatının %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. 2. El Motosiklet alacaklar için bazı bankalar, yaş şartı koyabiliyor. Örneğin bazı bankalar, 1 yaşına kadar bu hizmeti veriyor. Ayrıca geri ödeme tutarları ve aralıklarını kendiniz belirleyebilir, esnek geri ödeme seçenekleri ile motosikletinize kavuşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Motosiklet almak için başvurduğunuz krediye ara ödeme yapabilir, düşecek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bazı bankaların çeşitli Motosiklet firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar, Motosiklet Kredi Kampanyası sunulmasına ek olarak, cazip vade ve faiz oranları sunuyor.

Motosiklet Kredisi Taksit Ödemeleri

Motosiklet Kredisi Taksit Ödemesi yaparken, Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz. Ayrıca tercih edilen bankanın; İnternet ve Telefon bankacılığı hizmet noktaları ile ödeme yapabileceğiniz gibi, ATM’leri üzerinden de Kredi taksitlerinizi kolayca ödeyebilirsiniz. Bazı bankalara yapacağınız bu taksit ödemelerinde, puan (World, Bonus) kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Motosiklet Kredi Başvurusu

Motosiklet Kredisine Nasıl Başvurulur?
Motosiklet kredisine başvuru yapmak için yerel banka şubeleri, Telefon ve İnternet bankacılığı adresleri tercih edebileceğiniz bazı noktalar olacaktır.

Gerekli Belgeler
Kredi başvurusu için gerekli belgeleri sıralamak gerekirse;

  • T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus cüzdanı
  • Düzenli gelir belgesi
  • İkametgâh belgesi ve başvuru sahibinin adına 3 ay içinde düzenlenmiş bir fatura (Elektrik, su, doğalgaz, telefon)

“Motosiklet Kredisi Kampanyası Başvurusu” içerikli yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Sayfada belirtmiş olduğumuz tüm şartlar ve koşullar bankalara göre farklılık gösterebilir. “Motosiklet almak için kredi verilir mi?” Sorusuna yanıt vermeyi hedefleyen bu yazı, her hangi bir banka ya da finans kuruluşunu temsil etmemektedir. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.