Miles And Smiles Nedir? Ne Demek?

“Miles and smiles kredi kartı nedir?” Nerelerde kullanılır ve avantajları nelerdir? Tüm bu soruları sizler için araştırdık ve paylaştık.

Miles And Smiles Kredi Kartı

Miles and smiles; Türk Hava Yolları (THY) veya bu hava yollarının program ortağı hava yolları ile yapacağınız uçuşlar sonrası bedava uçuş mil kazandıran bir kart tipidir. THY yolcularına verilir ve kullandıkça puan kazandırır.

miles and smiles

Thy

Mill puan ne işe yarar?

Bu kart tipi ile biriktirmiş olunan puanlarla, bedava uçak bileti kazanılır. Ayrıca bedava refakatçi bileti alabilir veya kabin yükseltme işlemi yapılabilir. Program ortağı şirketler üzerinden de bedava milleri kolayca harcama şansı veriliyor.

https://www.kredibanka.org/mil-toplayan-kredi-kartlari/

Miles And Smiles Kredi Kartı

Kredi kartı olarak da çok avantajlı firsatlar sunuyor ve “MasterCard” olarak kullanılıyor. Sektörlere göre bedava mil kazanma şansı veriliyor. Bu kartlar arasında en çok değer görenler ise; American Express kredi kartı ile American Express Platinum kart olmaktadır. Bu kartlara göre ekstra sunulan mil oranları şu şekildedir;

  • Miles and smiles American Express %15
  • Miles and smiles American Express Platinum %25

Bu kartları kullanarak yüzde onbeş ve yüzde yirmibeş daha fazla mill toplama şansına sahip olunur.

Trink temassız alışveriş özelliği

Kartın “Trink” özelliği kullanarak, temassız ödeme yapılabilir. 50 tl ve altında kalan harcamalar için bu özellik kullanılabilir. Bu özellik iki kart için de kullanılabilir. Yine bu özellik kullanılarak yapılan alışverişler de şifre girmeye veya imza atmaya gerek kalmaz.

Miles And Smiles Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu karta başvuru yapmak çok kolay! 444 08 49 Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayıp, resmi web sayfası üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler

İnternet sitesi üzerinden yapılan ilk başvuru aşaması için ad, soyad, telefon numarası ve T.C. (Türkiye Cumhuriyeti) kimlik numarası yeterli olacaktır. Bu bilgileri girmenizin hemen ardından ilerleyen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Miles and smiles kredi kartı başvurusu ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz diğer soruları, resmi web sayfası veya müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları alt yorum kutusundan bizlere iletebilirsiniz. Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek bu tip konular hakkında sürekli olarak güncel bilgiler alabilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter takipçi sayfalarımız üst kısımda belirtilmiştir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.