Maximum Kart Onaylandı Kaç Günde Gelir?

Maximum Kart Onaylandı Kaç Günde Gelir?

Türkiye iş bankası Maximum kredi kartı sahibi olmak isteyen bir çok kişi, “KREDİ KARTI” başlıklı kategorimiz aracılığıyla başvuru gerçekleştirir. Bundan sonrası için başvuru sürecini yine bu kategoride belirtmiş olduğumuz “Başvuru Sonucu sorgulama” başlıklarından takip edebilmektedir. Bugün sizlere “Maximum kredi kartı kaç günde gelir?” Başlıklı konumuz hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağız. Öncelikle kart başvurusu onaylanan bir kişinin 3 şekilde kartını teslim alma hakkı bulunur. Buna göre her yöntem kartın kişiye ulaşması için süreyi ya uzatacak, ya da en kısa süre içerisine alması için yeterli olacaktır.

  • Ev adresine teslimat
  • İş adresine teslimat
  • Şubeden teslim alma

Öncelikle kart başvurusu onay alan bir kişinin, kredi kartını en kısa sürede alacağı yöntem olan “Şubeden teslim alma” yöntemine değinelim. Kredi kartınızın onaylanması sonrası, adınıza düzenlenerek şubeye gelmesi ortalama 10 iş günü sürecektir. Bu süre içerisinde bireysel başvuru yapmış olduğunuz şubeye giderek, kredi kartınızı almanız mümkünolacaktır.

Ev ya da iş adresine teslimat yöntemleri ise, bazen uzun sürebilir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz süre içerisinde banka kartınızı adınıza düzenleyerek, anlaşmalı olduğu kargo şirketine verir. Kargo şirketleri eskisi kadar uzun sürmese de, her hangi bir aksilik olmaması durumunda 3 iş günü içerisinde getirir. Fakat yasal varış süresi 28 gün olarak belirlenmiş kargo şirketleri vardır. Buna göre bazı kargo şirketleri, onaylanmış kredi kartlarını 28 günlük bir süre içerisinde getirme şansına sahiptir. Yine de bahsetmiş olduğumuz gibi kargo şirketleri kartları her hangi bir durum yaşanmaz ise 3-5 gün gibi kısa süreler içerisinde sahibine teslim etmektedir.

Maximum Kredi Kartı

Yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz her yerde, rahatlıkla harcama yapma şansına sahip olacağınız bir kredi kartı’dır. Hemen şimdi Maximum kredi kartı başvurusu yapabilir, kartınız ile dünyanın her yerinde harcama yaparken maxipuanlar kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart Gelmedi Ne Yapmalıyım

Maximum-kart-kac-gunde-gelirYukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bazen bazı sıkıntılar yaşanabilir ve bunlar için yapılacak pek bişey olmaz. Örneğin kredi kartınız 28 günlük süre zarfı içerisinde gelmezse, şubeye geri teslim edilecektir. Bu süre sonrası başvuru yapmış olduğunuz banka şubesine giderek, adınıza düzenlenmiş kredi kartınızı talep edebilirsiniz. Banka müşteri temsilcisi sizlere konu hakkında detaylı bir şekilde yardımcı olmaya çalışacak ve yaşanmış olayları anlayacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.