Maç Bileti Almak

Elektronik Maç Bileti

Geçmişte yaşanan şiddet olayları ve kaos ortamı yüzünden, artık maç bileti almak için Stadyum girişlerinde beklenmiyor. 14 Nisan 2014 tarihi itibari ile stadyum girişlerinde kağıt bilet uygulaması kaldırıldı. Artık maç bileti almak için Passolig Kart sahibi olunması gerekiyor. Passolig karta yüklenen elektronik bilet sayesinde, maçlara çok kolay ve güvenli bir şekilde giriş yapılıyor. Kısacası “Passolig Kart”, eski kağıt maç biletlerinin yerini aldı ve bu biletleri almak için statlara giderek sıra beklemeye son verilmiş olundu.

Maç Bileti Nasıl Alınır

14 Nisan 2014 tarihinde yürürlüğe girmiş olan 6222 sayılı “Sporda Şiddet Ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca, maçlara Passolig Kart sahibi olmadan giriş yasaklanmıştır. Passolig kart sahibi olduktan sonra, kartınıza para yükleyerek istediğiniz maç için bilet satın alabilirsiniz. Passolig Kart Başvurusu yapmak için, ilgili sayfamızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra (Kartınız elinize ulaşmamış olsa bile) bu sayfanın devamını okuyarak, maç bileti alma imkanına sahip olursunuz.

Maç Bileti Almak

Dediğimiz gibi Passolig Kart başvurunuzu tamamladıktan hemen sonra, artık maçlara girmeye hak kazanmış olursunuz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra; İnternet üzerinden www.passo.com.tr adresine giriş yaparak ya da N Kolay İş yerlerinden ve N Kolay işlem merkezlerini kullanarak maç bileti satın alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Maç Bileti Almak

passo.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra; sayfada bulunan “üye ol” butonuna tıklayıp, bir kereye mahsus olmak üzere üyeliğimizi oluşturuyoruz. Üye olmak için; passolig.com.tr adresine kart başvurusu yaparken kullanmış olduğunuz cep telefonu numaranız ve T.C. kimlik numaranızı kullanın. Üyeliğinizi oluşturmak bu kadar basit, artık passo sitesinden biletinizi alabilirsiniz.

www.passo.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra öne çıkacak olan “Maç Bileti Satın Almak” yönlendirmelerini takip etmeniz yeterli olacaktır. Kısacası bilet almak için Passolig Kart Başvurusu işlemini tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmiş olmanız yeterli olacaktır. Passolig kart henüz elinize ulaşmamış olsa bile, anında maç bileti alma işlemini tamamlama şansına sahipsiniz. Kartınıza para yükselip, passo adresi üzerinden online maç bileti alabilir ve maç günü stadyum gişesinden alacağınız Tek Geçişlik Pass kart ile giriş yapabilirsiniz.

Diğer taraftan; maçlara giriş biletinizi en yakın N Kolay İşlem Merkezlerinden ve N Kolay İş yerlerinden alabilirsiniz. Ayrıca AktifPOint anlaşması bulunan Petrol Ofisi istasyonlarından da biletinizi alabilirsiniz. “Passolig Online Maç Bileti Nasıl Alınır?” Sorusunun yanıtını bulduğunuzu umuyoruz, teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.