Maaş Kartım Kayboldu Ne Yapmalıyım

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Maaş Kartım

Bir çok kişi çalıştığı iş yerinin anlaşmalı olduğu banka tarafından kendilerine tahsis edilen banka kartı ile, maaşlarını çekmektedir. Maaş Kartı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Maaş kartları çalışmış olunan iş yerinin anlaştığı bankaya yatırılan maaşın, daha kolay çekilmesi için bizlere sunulur. Fakat bazen bu kartlar başımıza olmadık işler açabilir. Örneğin son günlerde blog sitelere “maaş kartımı kaybettim ne yapmalıyım” gibi bir çok soru yazılmaktadır. Biz bu sorulara ufakta olsa bir katkı sunmak için, böyle bir paylaşım yapma gereği duyduk.

Maaş Kartı Kaybolursa Ne Yapılır

Öncelikle bu tür durumların her geçen gün artması ve banka personeli bu konuda hızlı yardım için hazır olduğunu bilmenizi isteriz. Maaş kartınızı kaybettiğinizi anladığınız an, kart için hizmet almış olduğunuz bankanın müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp “maaş kartım kayboldu lütfen yardım edin” demeniz yeterli olacaktır. Bu cümle sonrası hattın diğer ucunda size yardım için hazır olan müşteri temsilcisi, bu konu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirecek ve kartınızı anında kullanıma kapatacaktır. Maaş kartınız kullanıma kapandıktan sonra hiç merak etmeyin, artık size özel olarak üretilen maaş kartı kullanılamaz ve geçersiz bir banka kartı olacaktır. Yani minibüs ya da otobüs ile seyahat esnasında düşürmüş olabileceğiniz kartı, kötü niyetli bir başkası bulmuş olsa bile kullanamayacak. Bu işlem sonrası müşteri temsilcisi sizden yeni bir maaş kartı basılması için onay alarak, hemen yeni kartınızın hazırlanıp size gönderilmesini sağlayacaktır. Kartı kaybettiğiniz sırada cep telefonunuz yanınızda değilse, hizmet aldığınız bankanin size en yakın şubesine gidip konuyu anlatmanız yeterli olacaktır. Banka çalışanları size konu hakkında detaylı bir şekilde yardımcı olacak ve yeni kartınız için işlem başlayacaktır.

Konu içerisinde yeterli bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız, lütfen alt yorum kutucuğu ile bizlere sorularınızı yöneltiniz. Uzman ekibimiz yapacağı araştırmalar sonrası, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek detaylı bilgi aktarımını sağlayacaktır. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yukarıda bulunan kredi kartı kategorisi içinde maaş kartı ya da banka kredi kartları hakkında detaylı bilgilere ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

2 Comments

 1. Volkan

  6 Aralık 2017 at 23:08

  maaş kartımı kaybettim ve 4gun sonra ayrıldığım isyerinde kalan param yatacak ne yapmalyim

  • KREDİ NOTU

   7 Aralık 2017 at 00:41

   Merhaba öncelikle yazıda belirtilmiş olduğu gibi kartınızı güvene almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Sonrasında bu kart kullanıma kapatılır ve sizde maaşınızı gidip maaş müşterisi olduğunuz bankanın herhangi bir şubesinden çekebilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizle, saygılar.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir