Limitsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Limitsiz alışveriş için limitsiz kredi kartı veren bankalar var! Bu kartlarla ev, araba, arsa, vs. Alışverişler yapılabilir. Kredi kartı ile alışveriş yaparken, limit tanımayanların hoşuna gidecek ip uçları bu sayfada.

limitsiz kredi karti veren bankalar

kart limitleri

Limitsiz Kredi Kartı Var mı?

Limitsiz kredi kartı veren bir banka ülkemizde henüz yok. Dünyaca ünlü “Amex Centurion” ve “Jp Morgan Reserve Card” türleri, limitsiz kredi kartı tanımına en yakın iki kart türüdür. Limiti ellibin dolardan başlar. Bu kart tiplerinde gecikme faizi uygulaması yok. Gecikme faizi almak kesinlikle yasak kart tipleridir. Öyle herkese verilen kartlar da değiller. Bu nedenle limitsiz kredi kartları tanımına en yakın kartları aşağıda sıralamak istiyoruz.

Hangi Bankalar Limitsiz Kredi Kartı Veriyor?

Öncelikle bir üstte belirtmiş olduğumuz gibi limitsiz kart sunan bir banka yok. Şimdi sizler için ülke genelinde en yüksek limitli kredi kartı sunan bankaları sıralayacağız.

  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • Ziraat Bankası
  • Finansbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Albaraka Türk Katılım Bankası

gibi daha bir çok banka belirli müşterilerine oldukça yüksek limitli kredi kartları sunuyor. Unutulmaması gereken en önemli husus, kartı limitleri BDDK tarafından sürekli olarak incelenmektedir. Gelir düzeyine göre belli bir orana kadar veriliyor. Bu bilginin dışında olması sonucu cezai işlem uygulanabilir. Bu cezai işlemlere BDDK ve bankacılık kanunu ile karar verilmektedir.

limitsiz kredi karti veren bankalar

kart limitleri

Bankalara göre kredi kartlarını incelemek isterseniz kartlar menümüze göz atınız. Sayfada en cazip avantajlar sunan ve müthiş kampanyalar düzenleyen bankaların kartları var. Ayrıca sürekli olarak düzenlenen kampanyalar hakkında bilgi almak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Sosyal medya üzerinden bizleri takip etmek için sayfa başında bulunan sosyal medya simgelerini kullanmanız yeterli olacaktır

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir