Limitsiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Sürekli alışveriş yapmak için limitsiz kredi kartı veren bankalar var mı? Limiti olmayan veya oldukça yüksek limitli banka kartı veren banka ve finans kuruluşları hangileri? Tüm detayları sizler için araştırdık ve bu sayfadan sunduk. Sayet aklınıza takılan herhangi bir kısım olursa, lütfen aşağıdan yorum yazarak sorunuz.

Bu kartlarla ev, araba, arsa, vs. Alışverişler yapılabilir. Kredi kartı ile alışveriş yaparken, limit tanımayanların hoşuna gidecek ip uçları bu sayfada.

limitsiz kredi karti veren bankalar

kart limitleri

Limitsiz Kredi Kartı Var mı?

Limitsiz kredi kartı veren bir banka ülkemizde henüz yok. Dünyaca ünlü “Amex Centurion” ve “Jp Morgan Reserve Card” türleri, limitsiz kredi kartı tanımına en yakın iki kart türüdür. Limiti ellibin dolardan başlar. Bu kart tiplerinde gecikme faizi uygulaması yok. Gecikme faizi almak kesinlikle yasak kart tipleridir. Öyle herkese verilen kartlar da değiller. Bu nedenle limitsiz kredi kartları tanımına en yakın kartları aşağıda sıralamak istiyoruz.

Hangi Bankalar Limitsiz Kredi Kartı Veriyor?

Öncelikle bir üstte belirtmiş olduğumuz gibi limitsiz kart sunan bir banka yok. Şimdi sizler için ülke genelinde en yüksek limitli kredi kartı sunan bankaları sıralayacağız.

  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • Ziraat Bankası
  • Finansbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Albaraka Türk Katılım Bankası

gibi daha bir çok banka belirli müşterilerine oldukça yüksek limitli kredi kartları sunuyor. Unutulmaması gereken en önemli husus, kartı limitleri BDDK tarafından sürekli olarak incelenmektedir. Gelir düzeyine göre belli bir orana kadar veriliyor. Bu bilginin dışında olması sonucu cezai işlem uygulanabilir. Bu cezai işlemlere BDDK ve bankacılık kanunu ile karar verilmektedir.

limitsiz kredi karti veren bankalar

kart limitleri

Bankalara göre kredi kartlarını incelemek isterseniz kartlar menümüze göz atınız. Sayfada en cazip avantajlar sunan ve müthiş kampanyalar düzenleyen bankaların kartları var. Ayrıca sürekli olarak düzenlenen kampanyalar hakkında bilgi almak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Sosyal medya üzerinden bizleri takip etmek için sayfa başında bulunan sosyal medya simgelerini kullanmanız yeterli olacaktır.

Yeni çıkan Türkiye kart hakkında bilgi aldınız mı? Başbakan sayın Binali Yıldırım tarafından duyurulan “Türkiye kart” yakında hizmete girecek gibi görünüyor. Dilerseniz alt satıra eklenen link üzerinden kart hakkında bilgiler alabilirsiniz.

https://www.kredibanka.org/turkiye-kart-ptt/

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.