Kuveyt Türk Şubeleri İstanbul

Kuveyt Türk şubeleri İstanbul iletişim adresleri aşağıda belirtilmiştir. Şube ve ATM cihazlarının yol tarifleri ve telefon numaralarını bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfanın devamına göz atabilirsiniz.

Kuveyt Türk Şubeleri İstanbul

Kuveyt Türk Merkez Şubesi (Genel Müdürlük)

Bankacılık ve Finans

  • Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 D:1/A 34394 Şişli/İstanbul
  • Telefon Numarası: (0212) 354 28 28

Yol Tarifi: Kuveyt Türk Genel Müdürlük binası Esentepe mahallesi sınırları içerisinde yer alıyor. Büyükdere caddesi üzerinde yer alan Merkez Şubesi, Astoria ve Fibabanka binasının hemen yanı başında bulunuyor. Mecidiyeköy tarafından, Levent istikametine doğru giderken, hemen sol tarafta göreceksiniz. Oldukça büyük bir bina ve alt katında komple bankanın reklam logoları bulunuyor. Ayrıca binanın caddeye bakan yönünde, oldukça dikkat çekici taş logo mevcut.

Mecidiyeköy Şubesi

Bankacılık ve Finans

  • Adres: Büyükdere Cad. No:77 34387 Şişli/İstanbul
  • Telefon Numarası: (0212) 266 76 99

Yol Tarifi: Kuveyt Türk Genel Müdürlük binasına oldukça yakın olan bu şube, Mecidiyeköy meydanına yürüme mesafesinde bulunuyor. Büyükdere caddesi üzerinde, eski Ali Samiyen stadının tam karşısında yer almaktadır. (Şimdiki Torun Center Rezidance binasının karşısında.) Büyükdere caddesi Gayrettepe istikametinden, Mecidiyeköy yönüne giderken hemen sağda. Oldukça yoğun bir trafiğe sahip olan bölge, araç park edilmesi için sorun yaşatabilir. Bu nedenle bu şubeye giderken, toplu taşıma araçlarını kullanmanız yararlı olacaktır.

Şişli Şubesi

Bankacılık ve Finans

  • Adres: Merkez Mh. Halaskargazi cad. No:1 34371 Şişli/İstanbul
  • Telefon Numarası: (0212) 224 99 59

Yol Tarifi: Taksim bölgesinden Halaskargazi caddesini kullanarak Zincirlikuyu ve Mecidiyeköy istikametine giderken, cadde üzerinde hemen sağ tarafta görebilirsiniz. Akbank ve Holiday Inn otelin hemen yanı başında.

Osmanbey Şubesi

Bankacılık ve Finans

  • Adres: Meşrutiyet mah. Halaskargazi cad. No:100 34363 Osmanbey/Şişli/İstanbul
  • Telefon Numarası: (0212) 296 93 10

Yol Tarifi: Osmanbey Metro İstasyonu girişinin hemen önünde bulunuyor. Taksim bölgesinden Halaskargazi caddesini kullanarak, Mecidiyeköy istikametine giderken hemen sağda görebilirsiniz. Çevresinde Anadolubank, Bank Asya ve Albaraka Türk Katılım Bankası bulunuyor.

Anadolu Yakası ATM ve Şubeleri

Kuveyt Türk Üsküdar Şubesi

Bankacılık ve Finans

  • Adres: Aziz Mahmut Hüdayi mah. Hakimiyeti Milliye cad. No:58 34672 Üsküdar/İstanbul
  • Telefon Numarası: (0216) 495 48 74

Yol Tarifi: Hakimiyeti Milliye caddesi üzerinde ING Bank, Türkiye İş Bankası ve Çimen marketin hemen yanı başında bulunuyor. Ayrıca Garanti bankası ATM’lerinde işiniz varsa, şubeye çok yakın Garanti bankası ATM cihazı var.

Yukarıda Kuveyt Türk Şubeleri İstanbul iletişim adresleri hakkında detaylı bilgi sunmaya çalıştık. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. Çağrı Merkezi için buradan bilgi alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.