Kuveyt Türk Sağlam Kart Özellikleri

Kuveyt Türk Sağlam Kart Özellikleri

Katılım bankacılığında lider konumda olan Kuveyt Türk sağlam kart özellikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Sağlam kart cazip fırsatlar ile banka müşterilerinin gönlünü şimdiden kazanmayı başardı. Bankanın yeni kredi kartı sağlık ve eğitim sektöründe yapılan alışverişler için 5 taksit olanağı sunmaktadır. Bu anlamda diğer kredi kartı ürünlerinden sıyrılmaktadır. Vade farksız 5 taksit imkanından yararlanmak için minimum 100 TL harcama yapılması gerekiyor. Bununla beraber tüketiciler herhangi bir kart aidatı ödemiyor. 3 farklı çeşidi var ve bunlar; Platin, Gold ve Klasik sağlam kart olarak isimlendirilmektedir.

Sağlam karta buradan Başvuru yapabilirsiniz

Sağlam Kart Başvurusu için göz atınız!

Kuveyt Türk Sağlam Kart Özellikleri

Kuveyt Türk Sağlam Kart Özellikleri

Kuveyt Türk sağlam kart başvurunuzu İnternet üzerinden resmi web sitesindeki ilgili sayfadan yapabileceğiniz gibi telefon bankacılığını kullanarak veya şubeye giderek de yapabilirsiniz. Kısa sürede kartınız elinizde olacaktır. Faizsiz bankacılığın adresi Kuveyt Türk katılım bankası, sağlam kart için herhangi bir faiz uygulamamakta olup, yalnızca gecikmeli ödemelerde belirli bir oranda ceza uygulamaktadır.

Sağlam Kart Kullanmanın Avantajları

Kuveyt Türk’ün yeni kredi kartı ürünü ”Sağlam Kart” pek çok avantaj sunuyor. 12 ay boyunca düzenli olarak en az 200 TL alışveriş yapan kart sahipleri 50 TL puan kazanıyor. Kazanılan bu puanlara altın puan deniliyor. Dilerseniz harcayabilir, dilerseniz tasarruf edebilirsiniz. Bu puanı kazanabilmek için 1 sene boyunca ödemelerinizi zamanında yapmış olmanız gerekiyor. Sağlam kart nakit ihtiyaçlarınız içinde nakit avans hizmeti sunmaktadır. Nakit avans ile dilediğiniz zaman belirlenen limitler dahilinde nakit çekebilirsiniz. Klasik kart için limitin %10’u nakit olarak çekilebilirken, Gold kart için en fazla 1000 TL, Platin için ise en fazla 2000 TL avans para çekilebilir.

Ayrıca anlaşmalı olduğu yerlerden harcama yapmanız durumunda indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sağlam kart ile yapacağınız alışverişler sonrası gelecek hesap kesim tarihinde, tüm borç ödeme işlemini yapmanız gerekmektedir. Yani harcadığınız miktarın %100’nü ödemeniz gerekiyor. Eğer bir bölümünü veya tamamını ödemezseniz, belirlenen oranda ceza uygulanmaktadır. Diğer kredi kartlarından ayıran bu özelliği için ödenecek ceza %2.34 oranındadır. Diğer kredi kartı ürünlerinden ayrılan bir diğer özelliği ise her ürün grubu için taksit yapma imkanı sunmaması’dır. Bu ürün grupları akıllı telefon, kuyumcu, sigorta, fatura ödemeleri ve market alışverişleri olmaktadır. Ayrıca sadece Platin Sağlam Kart kullanımına özel olarak Arabistan’da ATM’lerde kullanım özelliği verilmiştir. Bu özelliği Suudi Arabistan’a giderek, tatil veya iş seyahati gerçekleştiren kart sahibi herkes kullanabilir. Kuveyt Türk sağlam kart özellikleri ve ekstralarından bahsetmeye çalıştık.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.