Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Kuveyt Türk katılım bankası yeni nesil kredi kartı kuveyt türk Sağlam Kart başvurusu yaparak, bir çok yeniliğe imza atabilirsiniz. Bankanın çıkarmış olduğu bu ürün, tüketicilere sunmuş olduğu pek çok yenilikle birlikte çıkışa geçti. Gold, Platin ve Klasik kart olarak üç farklı kart alternatifiyle tüketicilerin karşısına çıkan yeni kredi kartı ürünü, taksitlendirme ve altın puan özellikleriyle harcamalarda tasarruf ettiriyor. Bununla beraber nakit avans çekebilme imkanı veriyor. Ayrıca anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden indirimli alışveriş yapmanız mümkündür.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Taksit yapma imkanı veren Sağlam kart ile en az 50 TL olmak kaydıyla, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde taksitlendirme yapabilirsiniz. Ancak taksitlendirme için altın, gümüş gibi mal veya hizmet almanız gerekiyor. Örneğin Cep Telefonu, Kuyumcu, Vergi ödemeleri gibi işlemlerde taksitlendirme yapamazsınız. Sağlam Kart, diğer kredi kartlarından bazı farklı özelliklere sahiptir. Hedef kitlesi olan kart sağlık ve Eğitim sektöründe vade farkı olmadan 5 taksit imkanı sunuyor. Kart aidatı ödemeden kullanabileceğiniz Sağlam Kart ile yıllık 50 TL altın puan kazanabilirsiniz. Aylık en az 200 TL harcama yapmalı ve borcunuzu düzenli ödemelisiniz. Altın puanlar ile harcama ve tasarruf yapma imkanınız bulunuyor. Kart türüne göre farklı miktarlarda olmak üzere nakit avans işlemine izin verilmektedir. Nakit ihtiyaçlarınızda belirlenen limitler dahilinde nakit çekebilirsiniz.

Sağlam Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Kuveyt Türk sağlam kart başvurusu yapmak için bankacılık kanallarının tümünü kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk şubelerine giderek gerekli kredi kartı başvuru formunu doldurup kimlik fotokopisi ile beraber başvurunuzu şahsen yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra İnternet bankacılığı hizmetini kullanarak, sıra beklemeden zaman kaybetmeksizin başvurabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Kuveyt Türk resmi İnternet sitesi üzerinden Sağlam Kart ile ilgili sekmeye geliniz. Sağ kenarda “Başvur” bağlantısı göreceksiniz. Bu bağlantıya tıklayıp T.C. kimlik numaranızı girdiğinizde sizi ilgili sayfaya yönlendirecek. Ardından hesap kesim tarihi belirleyip kart limiti belirleyerek devam butonuna tıklayınız. Kimlik bilgilerinizi doldurmanız gereken bir sayfa gelecek. Burada isim, soyisim, adres, doğum tarihi gibi kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Tüm alanları doldurduktan sonra, devam butonuna tıklayarak gerekli işlemleri yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuza engel herhangi bir durum yoksa, 1 hafta içerisinde kartınız vermiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilecektir. Ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kuveyt Türk sağlam kart başvurusu nereye yapılır sorusuna cevap bulmaya çalıştık. Bilgi paylaşımına yönelik hazırlamış olduğumuz bu yazımızın faydası olduysa, ne mutlu Kredibanka.org ailesine. Teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.