Kuveyt Türk Bireysel İhtiyaç Kredisi

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Kuveyt Türk Bireysel İhtiyaç Kredisi

Özel finans kurumu olarak 1989 yılı itibari ile hizmet vermeye başlayan Kuveyt Türk bankası, 1999 yılın dan sonra bankacılık kanunu kapsamına dahil oldu. Bu kapsama dahil olduktan sonra kredi ve kredi kartı gibi vermiş olduğu hizmet anlayışın da arkası gelmeye başladı. Özellikle Kuveyt Türk bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları, banka müşterileri dahil bir çok kişinin dikkatlerini çekmeye başladı. Diğer bankalar gibi taşıt, konut ve bireysel kredi seçenekleri sunmasının yanı sıra, her ihtiyaca özel kredi seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

Banka müşterisi ihtiyacı ne olursa olsun, Kuveyt Türk bankası kredi başvurusu yapma hakkına sahiptir. Çok cazip ve avantajlı vade oranları, bankanın bir çok hizmet noktasın dan ödeme kolaylığı ile birleşiyor.Bu gibi nedenlerden dolayı, bir çok kişi bu bankadan hizmet alımını sıklaştırmaya başladı. Kuveyt Türk bankası her banka gibi kredi başvuruların da, Findeks bireysel kredi notu sorgulama işlemi yapmak istese de, bu işlemden dolayı size her hangi bir hizmet bedeli yansıtmıyor. Siz onay verdiğiniz taktirde bankalar sizin kredi notunuzu kendi hizmet alanları vasıtası ile ulaşabilmektedir. Sizde Kuveyt Türk bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartlarını kabul ediyorsanız, hemen kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

Kuveyt Türk’ün tüketici kredileri ve daha bir çok hizmeti anında almak için gerekli şartlar ve istenen belgeleri bulabileceğiniz resmi İnternet sayfası Kuveyt Türk Bankasından alabilirsiniz. Genelde istenen belgeler aşağıda listelenmiştir.

  • Tüketici kredileri için başvuru formu doldurmak (İhtiyaç kredi kart başvuruları için form ve sözleşme doldurulmalıdır.)
  • Gelir belgelerinden her hangi biri (maaş bordrosu, finansal tablo, vergi levhası gibi)
  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Ücretli olarak çalışanlar iş yeri tarafından onaylanmış maaş bordro veya iş yeri onayı alınmış SSK bildirimi

Bu şartları taşıyan bütün T.C. vatandaşları bankanın hizmetlerinden faydalanma hakkına sahip olmaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz ”Kuveyt Türk Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları” içerikli konumuz da, aradığınız sorunun cevabını bulamadığınızı düşünüyorsanız. Lütfen aşağıdaki yorum kutucuğuna sorularınızı detaylı olarak bildiriniz. Uzmanlarımızın en kısa sürede sizlere dönüş yapmaya çalışacaklarından emin olunuz. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir