Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Findeks kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ve finans kuruluşlarını sizler için araştırdık! Dilerseniz direkt olarak “kredi başvurusu” yap menülerini kullanarak, başvuruları değerlendirme şansına sahipsiniz. Belirlenecek bu sonuçlara göre, kendi durum raporunuza hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen bankalar ve finans kuruluşlarına göz atarak, fikir sahibi olabilirsiniz.

Kredi Notum Düştü Tekrar Kredi Alabilir miyim?

Findeks kredi skoru düşen bir banka müşterisinin artık kısmen işi biraz daha zor olacaktır. Herhangi bir banka veya finans kuruluşu yetkilisi tarafından bu puan durumu öğrenildiği zaman müşteriye hizmet verilmek istenmeyebilir. Nitekim sizinde bildiğiniz gibi artık banka ve finans kuruluşları hizmet sunmadan hemen önce bireysel risk raporu analizi yapıyor. Daha önce sadece bankalar bu işlemi yapabilirken, artık kendi risk raporu belgemize hemen ulaşabiliriz. Dilerseniz bireysel risk raporu sorgulama işlemi yapmak için mavi renkli yazı üzerinden, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Findeks Kredi Notum Düşük mü?

Evet, aklımıza bu yazıyı okurken ilk gelen sorulardan biri bu olabilir. Dilerseniz belirtmiş olduğumuz gibi hemen risk raporunu elde ederek, bu puan durumu sorgulanabilir. Risk raporu hakkında bilgi vermiş olduğumuz sayfa üzerinden, puan cetvelini gösteren bir tablo sunduk. Bu tabloya göz atarak, kişisel puanı çok basit bir şekilde analiz edebilirsiniz. Dilerseniz hiç bu tip hususlara takılmadan, herhangi bir bankaya anında başvuru yapabilirsiniz.

skoru dusuk olanlara kredi
Hizmet alma problemim var

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Şuan için bankaların neredeyse tamamı sizlere hizmet verecektir. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken bir kaç husus olmalıdır. Nitekim banka skoru çok düşük veya orta riskli olabilir. İster düşük isterse riskli olsun, herhangi bir bankadan yinede hizmet alabilirsiniz! Nasıl mı? Hemen açıklayalım.

Findeks notlu risk raporu belgesine ulaştık. Daha sonra bu belge üzerinden, bize özel puan durumunu kontrol ettik. Puanımız riskli veya orta riskli olarak görülebilir. Bu durumda “kredi skoru düşmüşse hiç bir banka kredi vermez!” gibi bir durum söz konusu değildir! Nakit paraya ihtiyacınız varsa, alternatif yöntemleri kullanabilirsiniz. Neler mi? Aşağıda belirtmiş olduğumuz maddelere dikkat ederseniz, hizmet almanın hala bir çok yolu olduğunu görebilirsiniz.

 1. İpotekle kredi alma
 2. Kefille başvuru yapma
 3. Güvence bedeli yatırma veya gösterme
 4. Tatmin edici bir gelir belgesine sahip olma

Yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler, herhangi bir banka şubesine giderek denenebilir. Ayrıca bu yöntemleri denemeden önce, banka yetkilisine durumu anlatıp, ne yapılabileceği hakkında fikir alınabilir. Emin olunuz ki, banka personelleri bu konuda akıllıca fikirler sunabiliyor.

Dikkat! Banka ve finans kuruluşlarından herhangi bir hizmet alırken, lütfen bilinçli bir şekilde başvuru yapınız. Nitekim kim olursa olsun, sadece fikir alın! Şu veya bu kişilerin belirtmiş olduğu fikirleri uygulama gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Aklınıza yatan ve en doğru fikir olduğunu düşündüğünüz uygulamayı gerçekleştirmeniz, sizin için daha faydalı olabilir.

Banka Puanı Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar?

Aşağıda belirtmiş olduğumuz bankalar üzerinden hemen yola çıkabilirsiniz!

 • Garanti bankası
 • Akbank
 • QNB FinansbankFibabanka
 • Albaraka Türk
 • Denizbank
 • HSBC
 • TEB (Türk Ekonomi Bankası)
 • Türkiye iş bankası
 • Kuveyt Türk
 • Türkiye Finans Katılım bankası
 • Yapı kredi bankası…

Yukarıda belirtmiş olduğumuz ve daha fazlasını şimdilik sayamadığımız bir çok bankaya başvuru yapabilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz gibi! Lütfen başvuru yapılan bankayı ve bu bankanın sunmuş olduğu hizmetleri, kendiniz belirleyiniz. Nitekim daha sonra karşılaşılacak herhangi bir problem, sadece sizi ilgilendirir. Bu nedenle, lütfen oldukça dikkatli ve sabırlı bir araştırma yapın. Aklınıza bu konuda takılan herhangi bir husus varsa, lütfen alt satırdan bizlere yazmayınız.

2 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.