Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı

Bankalar tarafından müşterileri kaçırmamak için kredi notu düşük olanlara kredi kartı verilebiliyor. Bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren finansal kuruluşların hemen hepsi hizmetlerini bireysel ve kurumsal olarak çeşitlendirmektedir. Bankalar müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olan kredi ve kredi kartı ürünlerinde kolaylık sağlayıcı uygulamalar geliştirerek, müşteri sayılarında artışa gitmektedirler.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı

Kredi ve kredi kartı ürünlerine başvuru yapan müşteriler için ilk bakılan kriter kredi notu olmaktadır. Müşterinin geçmiş dönemlerdeki kredi ve kredi kartı geri ödemelerinin bilgilerinden oluşturulan kredi notu, bankalar için potansiyel bir müşterinin geri ödemelerinin düzenli olup olmadığını gösteren en büyük etkendir. Kredi ve kredi kartı ürünlerinin geri ödemelerinde yaşanan her gecikmeyle birlikte kişilerin kredi notlarında düşüş meydana gelmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler genellikle bankalardan kredi kullanma konusunda ve kredi kartı alma işlemlerinde sorunlar yaşarlar. Ancak müşterileri ellerinden kaçırmak istemeyen bankalar tarafından son dönemlerde geliştirilen bloke teminatlı kredi kartı hizmetiyle kredi notu düşük olan kişilere kredi kartı verilebilmektedir.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı

Bloke teminatlı kredi kartı ürünü için kredi kartınızda olmasını istediğiniz limiti peşin olarak bankaya yatırmanız gerekmektedir. Bankaya yatırılan paranın ardından müşteri bu limitle sınırlı olan bir kredi kartına sahip olacaktır. Bankalar tarafından kredi notu düşük olan kişilere kredi kartı verilebilmesine imkan tanıyan bloke teminatlı kredi kartı ürünü, harcayacağı kredi miktarı cebinde olan ancak kredi kartının sağlayacağı olanaklardan faydalanmak isteyenler için ideal bir üründür. Bu sayede banka bir riske girmezken, müşteriler de harcayabileceği limitlerin dışında bir kredi kartına sahip olmaktan kurtulmuş olurlar.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalar tarafından verilen bloke teminatlı kredi kartları güvenli bir sistem olduğundan hemen hemen tüm bankalar bu kredi kartını sizlere temin edebilirler. Bankaya gidip gerekli sözleşmeleri imzalamanız sonrası, kredi kartı limitiniz kadar parayı açacağınız hesaba yatırdığınızda kredi kartınız kısa süre içerisinde adresinize gönderilecektir. Bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar genellikle düzenli olarak altı aylık bir ödeme yapmanızın ardından teminatınız üzerindeki blokeyi kaldıracaklardır. Böylece bankada bloke paranız olmadan kredi kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı

Findeks Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı verilmesi hakkında paylaşmış olduğumuz bu içerik, tamamen bilgi paylaşımı amaçlıdır. Kredi Notu hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşmak için kredi notu kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Bizi takip etmeye devam ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. KrediBanka.Org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.