Kredi Kartı Nakit Avans Faiz Oranları

Kredi Kartı Nakit Avans Faiz Oranları

Kredi kartı nakit avans faiz oranları; kredi kartı hizmeti veren banka ve hizmet verilen karta göre farklılık gösterebilir. Örneğin A bankası taksitli nakit avans faiz oranı 2 – 11 ay için %2.12 olabilirken, aynı işlemi B bankası aracılığı ile %2.02 faiz oranları ile yapmanız mümkün olabiliyor. Ayrıca bazı bankaların yıllık, aylık ya da belirsiz zamanlarda düzenlemiş oldukları nakit avans faiz indirimi kampanyaları, bir çok kişinin düşük faiz oranları ile nakit avans çekmesini kolaylaştırıyor.

Bankaların Taksitli Avans Faiz Oranları

Biz bu sorunun cevabını şimdi verecek olsak bile, nakit çekimler için belirlenen faiz oranları günlük, haftalık, aylık hatta saatlik olarak bile değişebilir. Bu nedenle güncel zaman için net bir faiz oranı veremiyor olsak da, yazımızı yazmış olduğumuz tarih itibariyle “Bankaların taksitli Avans faiz oranları” hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Garanti Bankası

  • 2 – 12 ay – %2.12
  • 12 ay – %1.19
  • 18 ay – %1.19
  • 24 ay – %1.19

Akbank

  • Nakit avans ve taksitli nakit avans faiz oranları
  • Asgari ve azami oranlar %2.02

Finansbank

  • Taksitli Avans Faiz oranı aylık %2,02’dir.
  • Taksitli Nakit Avans işlemlerinde KKDF ve BSMV uygulanır ve faiz tutarına eklenir
  • Finansbank Taksitli Avans işlemlerinden ücret alınmıyor.

Taksitli-nakit-avans-faizi-oranlariKarttan Taksitli Nakit Para Faizi

Banka Kredi kartından nakit avans ya da taksitli nakit avans çekme işlemini bir çok banka ATM, yerel şubeleri, telefon bankacılığı ve İnternet bankacılığı gibi hizmet noktaları aracılığı ile sunmaktadır. Her banka için avans çekim hizmet noktaları ve faiz oranları farklılık gösterebilir. Takipçilerimiz için yukarıda bahsetmiş olduğumuz “kredi kartları nakit faiz oranları“, güncel olmayabilir. Vermiş olduğumuz linkler yardımı ile bankaların kendi resmi sayfalarına gidip, güncel faiz oranları ve konu hakkında detaylı tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Sayfada paylaşmış olduğumuz bu yazım tamamen bilgi paylaşımı amaçlı olup, yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi güncel ve geçerli bilgileri banka hizmet noktaları aracılığı ile alabilirsiniz. Henüz bir kredi kartı sahibi değilseniz; “kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?” Başlıklı konumuzu incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Nakit avans faiz oranları yazımız ile, bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.