Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Akbank

Akbank kredi kartı sahibi olan müşterileri için düşük faizli taksitlendirme yapıyor. Üstelik herhangi bir ücret talep etmiyor! Kredi kartı borcu taksitlendirme Akbank tarafından sunulan ayrıcalıklı bir hizmettir. Aşırı borçlanma, kart sahipleri için oldukça büyük bir sorun haline gelmiştir. Kredi kartları ile yapılan yüklü alışveriş ve nakit harcamalar için yapılandırma veya taksitlendirme yapılabilir. Banka veya kredi kartını farklı finans kuruluşundan alanlar da, Akbank yapılandırma hizmeti alabilir. Yanı diğer bankalardan alınan kart borçlarına, Akbank üzerinden taksitlendirme işlemi yapılıyor. Bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgileri bu sayfadan alabilirsiniz.

kredi karti borcu taksitlendirme akbank

Kredi kartı borcu taksitlendirme akbank

 

Kart borcunu taksitlendirme hizmetini kimler alabilir, kimler alamaz?

  • Axess kredi kartı sahibi olanlar, kredi kartı borçlarını taksitlendirme işleminden faydalanabilir.
  • *** Exi 26, ek kart, bizz kart, business kart ve kefil kart sahipleri taksitli olarak uygulanan borç transfer hizmetini alamıyorlar.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Akbank

Aşağıda verilen bilgileri kullanarak işlem yapabilirsiniz. Akbank kredi kartı borç taksitlendirme veya yapılandırma başvurusu nasıl yapılır?

  • Kart borcunuzu taksitlendirmek için Akbank Direkt İnternet şubesini kullanabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Akbank şubesine giderek “kredi kartı borcumu taksitlendirmek istiyorum“, gibi bir cümle kurabilirsiniz.
  • Akbank direkt İnternet sayfası aracılığı ile taksitlendirme işlemi için başvuru yapabilirisiniz.
  • Akbank direkt Mobil uygulamasını indirin ve bir çok bankacılık hizmetinden anında faydalanın. Yapılandırma işlemi için bu uygulama üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Diğer tüm kart borçlarını taksitlendirme için göz atınız.

Kart borcunu taksitlendirme avantajları nelerdir?

Farklı bankalarda bulunan kredi kartı borcunu, Akbank aracılığı ile çok kolay taksitlendir! Uygun faiz oranları ve işlem ücreti vermeden, dokuz (9) eşit taksit imkanı ile borcunu kapatabilirsiniz. Bu hizmeti alanlar için sunulan bazı avantajlar aşağıda sıralanmıştır;

  • Borç taksitlendirme işleminden her hangi bir ek ücret alınmıyor.
  • Bir müşteri kullanılabilir limitinin en az 200 TL. en fazla ise 20.000 lira borç tutarını transfer etme şansına sahiptir.
  • İşlem tutarları ve vade aralıkları için tüm masraflar dahil olmak üzere, aylık maliyet oranı %2,42 olurken, yıllık maliyet oranı ise yüzde %29,09 olarak değer bulur.
  • Ödenen aylık taksit tutarına faiz, vergi ve fonlar dahil edilir.

Akbank kredi kartı borç taksitlendirme ve yapılandırma başvurusu! Bu hizmeti almak isteyen banka müşterileri, yukarıda bahsetmiş olduğumuz başvuru kanallarını kullanabilir. Özellikle İnternet şubesi ve mobil uygulama üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapılır. Yerel şubeye yakın ikamet eden veya çalışan kişiler, bankanın herhangi bir şubeden giderek başvuru yapabilir. Kredi ve banka kartının bütün borcunu taksitlendirmek için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yukarıda bahsedilen konunun tamamı, bilgi paylaşımına yönelik hazırlanmıştır. İlgili hizmet kampanyası, şartları ve diğer tüm koşullarını Akbank değiştirme hakkına sahiptir. Banka haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu nedenle güncel olmayan herhangi bir sart ve koşuldan www.kredibanka.org sayfası sorumlu tutulamaz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu aşağıdan uzman ekip arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Sorularınıza en kısa zamanda yanıt bulunmaya çalışılacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.