Kredi Kartı Borç Transferi

Kredi Kartı Borç Transferi

Farklı bankalar aracılığı ile kullanmış olduğunuz kredi kartlarınıza ait toplam borcu, “Kredi Kartı Borç Transferi” işlemi yaparak tek bir bankada kolayca ödeyebilirsiniz!

Örneğin; A bankası tarafından hizmet almış olduğunuz Bonus Kredi Kartı borcunuzu, artık B bankasına taşıyarak kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir çok banka tarafından kredi kartı hizmeti alıyor ve bu kartlara ait toplam borcunuzu tek bir banka aracılığı ile ödemek mi istiyorsunuz? Artık bu işlemi yapmak hayal olmaktan çıkıyor!

Finansbank, Garanti bankası, Türkiye İş Bankası ve daha bir çok banka, Kredi Kartı Borç Transferi hizmeti veriyor! Üstelik çok uygun ödeme koşulları ve kişiye özel faiz oranları sunuluyor. Transfer işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek için sayfanın devamını dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

Kredi Kartı Borcumu Nasıl Transfer Ederim?

Tüm Kredi kartı borçlarınızın toplamını hangi banka tarafından ödemek istiyorsanız, o banka şubesine giderek ya da müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp; “Kredi Kartı Borcumu Transfer Etmek İstiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Peki kartlarınıza ait borçları ödeyeceğiniz banka, bu borçları nasıl ve hangi yollar ile ödüyor.

Borç Transferi

Farklı bankalarda bulunan Kredi kartlarınıza ait toplam borç tutarınızı, transfer etmek istediğiniz banka Kart Borcuna Özel İhtiyaç Kredisi sunacaktır. Bu İhtiyaç kredisi için bankalar; 36 aya varan vade seçenekleri ve çok uygun faiz oranları uyguluyor. Ayrıca transfer işlemine özel esnek ödeme kolaylığı sunulan kredi seçeneği ile tüm borçlarınızı tek bir banka hesabında toplamış olursunuz. Öyle ki bazı bankalar “Kart Borç Transferi” kredisi için aylık %1.39’dan başlayan faiz oranları sunuyor. (Bankalara göre farklılık gösterebilir.)

Şartları Ve Koşullar

Bankaların çoğu bu işlem için bazı şartlar ve koşullar belirlemiştir. Sizler için yapmış olduğumuz araştırmalara göre, bir çok banka aşağıda belirtilen şartları esas alarak hizmet veriyor.

  • Kredi Kartı Borcu Taşıma işlemi; bu hizmet için belirlenmiş olan özel Kredi seçeneği ile olacaktır.
  • Kart Borcu Transfer Kredisi; Konut kredisi, Ek Hesap ve Kart Borçlarını Transfer etmek istediğiniz bankaya olan borçları kapsamıyor. (Farklı bankalara olan kredi kartı borçlarınızı kapatabilmeniz için veriliyor)
  • Borç kapama işlemi; ilgili karta ait toplam borcu ya da toplam borçtan daha düşük tutarlı olacak şekilde transfer edilebilir.
  • Borç Taşıma işleminde EFT işlem ücreti alınabilir. (Bazı bankalar almıyor)
  • Borç Taşıma’da yapılan EFT işlemi, yapıldığı günün bir sonraki iş günü karşı bankaya ulaşabiliyor.
  • Kullanılan bu kredi kampanyası için faiz oranları müşterinin Findeks Kredi Notu‘na, kredinin tutarına ve vade süresine göre farklılık gösterebilir.
Kredi-karti-borcu-transferi

Borç Kapatma Kredisi 2016

“Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi 2016” kullanma şansına sahip olduğunuz bazı bankalar aşağıda belirtilmiştir;

Akbank, Garanti bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Finansbank, Halkbank, Yapı kredi bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve daha bir çok banka aracılığı ile bu hizmetten yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz “Kredi Kartı Borcu Taşıma” hizmetine dair verilen örnekler ve koşullar, tamamı ile bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmıştır. Bilgiler bankalara göre farklılık gösterebilir. “Kart Borcumu Taşımak İstiyorum” Sorularının cevabını ilgili sayfada bulacağınızı düşünüyoruz. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.