Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Günümüz yaşam şartları artık herkesin en az bir kredi kartı sahibi olmasını gerektirecek doğrultuda şekilleniyor. Artık bir çok kişi “kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?” gibi yorumlar yapıyor. Bugün kredi kartı başvuruları öncesi ve sonrası yapılması gereken işlemler hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Öncelikle, bunları maddeler halinde verelim.

kredi karti basvurusu nasil yapilir

kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

En Kolay Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir çok banka ve finans kuruluşu bu hizmeti çeşitli hizmet noktaları ile veriyor. Sizlere bu hizmet noktalarının neredeyse tamamını anlatacağız. Öncelikle başvuru çeşitleri ve maddelerini sırası ile sunmak gerekirse;

  • Banka yerel şubesinden kart başvurusu yapmak,
  • İnternet bankacılığı kredi kartı başvurusu,
  • Mobil uygulama üzerinden,
  • Telefon bankacılığı üzerinden,
  • SMS ile kart başvurusu,
  • ATM cihazlarından başvuru,
  • Seyyar müşteri temsilcisi ile kredi kartı başvurusu.
basvuru formu

başvuru formunu doldurma

Başvuruyu Nasıl Yaparım?

Başvuru yapmak için en yakın yerel banka şubesine giderek “Kredi kartı başvuru formunu” doldurmanız yeterli olacaktır. Banka şubesine giderek müşteri temsilcisine kart başvurusu yapmak istediğinizi beyan etmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi size başvuru formunu doldurmanız gerektiğini belirterek formu sunacaktır. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız, kart başvuru sürecini etlikte bir şekilde hızlandırır. Yukarıda bulunan banka şubeleri menüsüne giriş yaparak

İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

En kolay başvuru yöntemi olarak görmekteyiz. Bugün bir çok bankanın İnternet bankacılığı adresi faaliyet göstermektedir. Hizmet almak istediğiniz bankanın İnternet şubesi adresine giriş yapın. Ardından açılan sayfada başvuru yap ya da kredi kartları menüsüne tıklayın. Bu başvuru menülerini takip ederek, başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Formu doldurduktan çok kısa bir süre sonra inceleme sürecine alınırsınız. Banka inceleme süreçleri olumlu sonuçlanır ve bir problem yaşanmaz ise kredi kartınızı teslim alabilirsiniz. Kartınızı nasıl teslim almanız gerektiği hakkında bilgileri “kredi kartım ne zaman gelir” başlıklı yazımızı inceleyiniz. Kart teslim süresi ve teslimat seçenekleri hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

kredi karti basvurusu nasil yapilir

kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

Mobil Uygulamadan Başvuru Yapma Yönetimleri

Öncelikle tercih ettığiniz bankanın, cep telefonu mobil uygulanmasını indirelim. İndirdikten sonra karşımıza başvuru tekniklerini belirten bir çok menü alanı görünecektir. Bu menülerden birine giriş yaparak, yine gereken formu doldurabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi formu dondurmanızın ardından onay süreci başlayacaktır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kredi kart başvurusu hakkında ki bilgiler, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı olup en güncel bilgileri bankanın kendi resmi kanalları aracılığıyla alabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir