Kredi Kartı Başvurusu 2016

Kredi Kartı Başvurusu 2016

Uzun bir süredir Türkiye ve dünya çapında insanların büyük bir çoğunluğu kredi kartı kullanımını gündelik yaşamlarına paralel bir şekilde sürdürmektedir. Kredi kartı kullanımı artık nakit harcamaların önüne geçerek bir çok kişi için kolaylık sağlarken, insanları nakit para taşıma derdinden kurtarmıştır. Ayrıca dünya çapında faaliyet gösteren dev mağazalar ve alışveriş merkezleri, kredi kartı kullanıcılarına özel olarak sağlamış oldukları taksitli ya da  indirimli satış kampanyaları düzenlemektedir. Bu teşvik edici kampanyalara kayıtsız kalamayan kredi kartı sahipleri alışveriş harcamalarının neredeyse tamamına yakın bir kısmını, kredi kartları ya da benzeri banka kartları ile yapmaktadır. Bu konulardan haberdar olan bir çok kişi, her hangi bir banka aracılığı ile kredi kartı hizmeti almaya karar vermektedir. Fakat kafalarda bir kaç soru işareti oluşur ve bunların yanıtı için sosyal medya ya da İnternet siteleri araştırılır. Bizde takipçilerimiz arasın da “Kredi kartı başvurusu nasıl ve nereye yapılır?” Gibi sorular soran kişiler olabileceğini düşünerek, bugün sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapma kararı aldık.

Kredi Kartı Başvurusu Nereye Yapılır?

Bankalara Kredi kartı başvurusu yapacak bir çok kişi kart başvurusu aşamasında neler yapacağını tam anlamı ile bilemezken, bu başvuruları nereye ve nasıl yapacağı hakkında detaylı bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Peki “Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılıyor?” gibi soruları duyar gibiyiz. Kart başvurusu nereye yapacağınız hakkında verilecek en doğru bilgi ise, hizmet almak istediğiniz bankanın hizmet verdiği noktalara göre farklılık gösterebilir. Örneğin bankaların yerel şubelerine giderek kredi kartı başvuru formu doldurmanız yeterli olurken, bir çok banka bu sistemi elektronik hizmet noktalarıaracılığı ile sağlayabiliyor. Örneğin Garanti İnternet şubesi girişi yapmaya bile gerek kalmadan, kredi kartı başvuru gerçekleştirme imkanına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

İnternet Şubesi Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bir çok bankanın İnternet bankacılığı adresleri aracılığı ile Kredi kartı başvurusu gerçekleştirme şansına sahip olunmaktadır. Tercih edilen bankanın resmi İnternet sayfasına giriş yapabilmek için, BANKALAR kategorisini kullanma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bankaların resmi sayfalarının neredeyse bir çok bölümünde, ilgili bankanın kredi kartı başvuru butonuna rastlamak mümkün. Yine belirtmiş olduğumuz gibi başvuru formunu doldurarak, kredi kartı başvurunuzu tamamlamış olabilirsiniz. Ayrıca özellikle bekirtmek istediğimiz ayrı bir husus ise, başvurular için her hangi bir işlem ücreti alınmaz ya da talep edilmez. (Kart başvurusu yaparken her hangi bir ücret talep edilirse, hemen en yakın kolluk kuvvetlerin den bu konu hakkında yardım isteyiniz.) Kart başvurusu yapılırken hiç bir banka ya da finans kuruluşu, başvuru adı altında her hangi bir başvuru ücreti talep etmemektedir. Özellikle İnternet bankacılığı ile yapmış olduğunu kart başvuruları sırasında ücret ve başvuru için istenen bilgileri fazla buluyorsanız, bankanın en yakın yerel şubesine ya da müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp konu hakkında bilgi vermeniz yararlı olur.

Kredi-karti-basvurusu

Telefon Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu

En kolay ve hızlı kart başvuru yöntemleri başında gelen “Telefon ile kredi kartına başvuru”, son derece etkili ve kalitelidir. İlgili bankanın müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp “Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Bu konuşma sonrası müşteri temsilcisi tarafından size detaylı bilgi aktarımı yapılarak, başvuru talebiniz hemen işleme alınacaktır.

Başvuru Tercihleri

Son dönemde bir çok kişinin blog site, sosyal medya, forum sayfaları ve bunlara benzer bir çok yerden kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağı hakkında vermiş oldukları yanlış bilgilerden yola çıkılarak bu bilgiler verilmiştir. Takipçilerimiz bu gibi sayfa ya da sitelerin gazabına uğrayamaması düşünülerek, konu hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapılmıştır. Ek olarak her hangi bir konu ya da düşüncesini ilave etmek isteyen takipçilerimizin, fikirlerine kesinlikle önem verilecek ve gerekli inceleme sonrası yayınlanacaktır. Bu nedenle lütfen fikirlerinizi kendinize saklamayı bırakıp, paylaştıkça çoğalan bilgilere Kredibanka.org aracılığı ile sizde bir tane katınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.