Kredi Borcunu Yapılandırma

Kredi Borcunu Yapılandırma

Her hangi bir banka aracılığı ile kullanmış olduğunuz İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredi Borcunu Yapılandırma işlemi yapmak artık çok kolay!

Bankalar tarafından sağlanan kredi seçeneklerinden her hangi birini kullanmış ve bu kredilere ait taksit ödemelerinde zorlanan banka müşterileri için, artık Borç Yapılandırma hizmeti sunulmaktadır.

Örneğin: banka aracılığı ile kullanmış olduğunuz kredi borç tutarı artık yüksek geliyor ya da işlerinizde yaşanan aksaklıklar sebebi ile vade süresini uzatarak daha küçük rakamlar ödemek isteyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri tek bir seferde tercih edeceğiniz ve Kredi Borcu Yapılandıran Bankalar‘ın şubelerine giderek “Kredi Borcumu Yapılandırmak İstiyorum” demeniz ile kolayca yapabilirsiniz.

Borç Yapılandırmak Uyarıları

  • Yapılandırma işlemi yapmak istediğiniz Konut, Taşıt ya da İhtiyaç Kredilerinizi, tercih edecek olduğunuz banka tarafından sunulan faiz oranları ve vade seçeneklerine göre yeniden belirleme şansına sahip olursunuz.
  • Kredi borcunuzu; Krediyi kullanmış olduğunuz banka ya da farklı bir bankayı tercih ederek Yapılandırma imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Yapılandırma işlemi sonrası; tercih edilen bankanın faiz oranları, vade seçenekleri, şart ve koşulları kabul edilmiş olunacaktır.
  • Yapılandırma farklı faiz oranları ve vade seçeneklerine sebebiyet verebilir.
  • Bu hizmet alınarak vade süresinde uzatma ya da kısaltma yapılabilir.
  • Kredi borç transferi işlemi yapılırsa; karşı bankaya bilgi verilmesi gerekir.

Krediyi Yeniden Taksitlendirme

Bahsetmiş olduğumuz işlemleri Kredi borcunu ödeyemeyen banka müşterileri hemen kullanabilir. Bir çok banka kredi yapılandırma işlemi için her hangi bir ücret talep etmezken, transfer edilecek bankanın yenilemiş olacağı faiz oranları geçerli olacaktır.

Kredi-borcu-yapilandirma
Yukarıda ki adı geçen “Kredi Borcunu Yapılandırma” içerikli yazımızı bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. İlgili konu hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerilerinizi titizlikle inceliyor ve takipçilerimiz ile anında paylaşıyoruz. Borç yapılandırması ile ilgili açıklamış olduğumuz konuda geçen her türlü şart, koşullar ve tüm bilgileri örnek amaçlı yayımlanmış olunup, geçerli bilgiyi tercih edeceğiniz banka verecektir. Sayfada bahsi geçen konu, hiç bir banka ya da finans kuruluşu ile ilişkilendirilemez. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.