Kredi Borcu Taşıma 2016

Kredi Borcu Taşıma 2016

Farklı bankalarda bulunan tüm Kredi borçlarınızı tek bir banka çatısı altında toplayıp ödemelerinizi kolayca yapabilmeniz için, “Kredi Borcu Taşıma 2016 ya da Transferi” kampanyası olduğunu biliyor muydunuz?

kredi-borcu-tasimaBir çok banka tarafından sağlanan kredi hizmetlerine başvuru yapmış, bir ya da daha fazla kredi kullanmış olabilirsiniz. Bu kredi borçlarınızı tek bir banka aracılığı ile kolay ve güvenli bir şekilde ödemek için Kredi Borç Transferi hizmeti alabilirsiniz. Aynı Kredi Kartı Borç Transferi işleminde olduğu gibi, banka şubelerine giderek oldukça kısa bir süre içerisinde bu hizmeti alabilirsiniz.

Örneğin; A ve B bankası tarafından kullanmış olduğunuz İhtiyaç Kredisi’ni, C bankasına kolayca transfer edebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri bir çok banka ÜCRETSİZ olarak sunuyor.

Kredi Borcumu Transfer Etmek İstiyorum

Tüm bankalarda bulunan bir ya da birden fazla olan kredi borçlarınızı, transfer etmek istediğiniz bankanın yerel şubesine giderek anında taşıyabilirsiniz. Bu hizmeti bir çok banka İnternet şubesi ve Cep Şubesi aracılığıyla da verdiği gibi, bankaların müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bankaların müşterilerine vermiş olduğu bir diğer hizmet ise; “Kredi Borcunu Taksitlendirme” hizmeti olmaktadır. Kredi borçlarını ödemekte zorluk çeken bir çok kişi için bankalar taksitlendirme hizmeti vermektedir. Bu konuda daha fazla bilgi almak için ilgili yazı başlığımıza göz atmanızı öneririz.

Yukarıda bahsedilen “İhtiyaç, Konut ve Taşıt Kredi Borcu Taşıma 2016” içerikli bilgi paylaşımını, tamamen bilgilendirme amacı ile yayımladık. Bu hizmet şart ve koşulları bankalara göre farklılık göstereceği gibi, uygulanabilecek faiz ve vade oranlarını tercih edilen banka belirlemektedir. İlgili güncel bilgileri BDDK resmi web adresinden yayınlandığı gibi, tercih edilecek bankanın resmi İnternet sayfası, şubeleri ve müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile alabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapmadan önce tavsiye edilen kredi notunuzu öğrenmek için, Kredibanka.org ailesi olarak “kredi notu öğrenme kampanyası” başlıklı yazımızı dikkatle incelemenizi ve ihtiyacı olan ya da olabilecek kişiler için mutlaka paylaşmanızı önemle rica ederiz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder ve saygılar sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.