Kiralık Kasa Ücretleri – İş Bankası 2016

İş Bankası Kiralık Kasa Hizmeti

Elinizde yüklü miktarda para, altın, elmas ve buna benzer bir çok değerli eşya olabilir. Tüm bunları artık bir yakınınızda veya evinizin bir köşesinde saklamak zorunda kalmamanız ve daha güvenli saklamanız için İş Bankası Kiralık Kasa Hizmeti vermekte. Ayrıca ailenizden kalan, sizin veya şirketinize ait çok değerli belgeler olabilir, tüm bunları bankanın vermiş olduğu kasa hizmeti aracılığı ile saklama şansına sahipsiniz. İş bankası kiralık kasa hizmetine oldukça önem veren bir bankadır. Bu hizmeti müşterilerine verirken, İş Bankası Kiralık Kasa Ücreti almaktadır. Ayrıca kasa kiralamak için ilk başvurunuzda bir miktar depozito alınmakta ve bu depozito ücreti sadece bir kereye mahsus alınır. Müşteriden tahsil edilen bu depozito ücreti, kasaya ihtiyacınız bittiği zamanki kasa kapama işlemi sırasında tekrar müşteriye geri iade edilmektedir. Kiralık Kasa Ücretleri yıllık olarak alınmakta ve bankanın belirlemiş olduğu bazı ebatlara göre farklılık göstermektedir. Müşterinin kiralamış olduğu kasalar için banka tarafından, kasanın yıllık kira ücretinin günlüğe indirgenmiş tutarı ile sözleşme yapılmaktadır.

iş-bankası-kredi-başvurusu

 

İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri

Bankanın kasa kiralama hizmetinde kasa boyutuna göre fiyatlandırma yapılmakta olduğunu yukarıda belirtmiştik. Boyutlarına göre İş Bankası Kiralık Kasa Fiyatları; Büyük boy kasa kiralamak isterseniz banka sizden 520.00 TL. Orta boy 370.00 TL. Küçük boy kasa ücreti ise 315.00 Türk lirasıdır. Fakat sizler benim kendime özel kasam olsun diye düşünebilirsiniz diye, İş Bankası Özel Kasa Fiyatları ne kadar? Gibi bir soru aklınızda kalmaması için bu konuda da hemen bilgilendirme yapmak istiyoruz. Büyük boy özel kasa hizmeti 1040.00 TL. Orta özel kasa 740 lira, küçük özel kasa ise 630 lira olarak fiyatlandırılmış dır.

Kiralık Kasa Ücretleri – İş Bankası 2016
Puan
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir