Kiralık Kasa Ücreti – Garanti 2016

Garanti Bankası Kiralık Kasa Hizmeti

Değerli eşya ve belgelerinizi sürekli onları düşünemeyeceğiniz bir yerde saklamak istiyorsanız, Garanti Bankası Kiralık Kasa hizmetlerinden faydalanmanızı önerebiliriz. Garanti bankası kasa kiralama hizmeti ile müşterilerinin güvenli ve gizli ortamlarda, endişe duymadan bıraktıkları değerli eşyaları her zaman yerli, yerinde bulabilecekleri kaliteli hizmet veren bir banka olma özelliğini taşımaktadır. Tabii ki her banka gibi garanti bankası da kasa kiralamalarında hizmet ücreti talep etmektedir. Ayrıca kasa ücretlerini vadesiz hesabınız ile ödeyebilir hatta kredi kartı ödemesi gerçekleştirdiğinizde, nakit avans ücreti değil normal alışveriş tipi alışveriş olacaktır. Buna göre kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemeleriniz hem hızlı, hem pratik olacaktır. 2016 Yılı Garanti Bankası Kiralık Kasa Ücretleri ise aşağıda belirtilmiştir.

garanti-kiralık-kasa

Kasa Kiralama Ücretleri Garanti Bankası 2016

Garantinin kasa kiralama hizmeti, kasaların boyutlarına ve hizmet ücretini ödeme şekline göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca kiralık kasalarda sadece bir kere bir yıllık hizmet bedeli kadar depozito alınmaktadır. Büyük boy kasa ücreti ödemelerinde kredi kartı ile 450.00 TL. Hesaptan Nakit ödemelerde 490 lira, depozito ücreti ise 450 TL’dir. Orta boy kasalarda ücret biraz daha düşük ve şu şekildedir. Orta kredi kartı ile 360, Hesaptan nakit ödeme 390, depozito ise 360 liradır. Garanti bankası küçük boyutlarda kasa kiralama imkanı da sunuyor ve küçük boyutlardaki kasalar ücret olarak en uygun şartları taşımaktadır. Küçük boy kasa ücreti kredi kartı ödemesi 315 lira olurken, hesaptan nakit ödemelerde 350 TL. olmaktadır. Garanti Bankası Kiralık Kasa küçük boyut depozitosu ise 315.00 TL. olarak belirlenmiştir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Garanti Bankası Kasa Kiralama hizmetine dair ücretler tamamen bilgi amaçlı verilmiş olup, garanti bankası hizmet noktalarından güncel ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.