Kiralık Kasa Kampanyası Vakıfbank Ücretleri

İnsanların keyifle tatilini yapabilmesi için uygulamaya konulan kiralık kasa kampanyası Vakıfbank’da! Dilerseniz kampanya detaylarına ve bankanın sunmuş olduğu olanaklara hemen göz atalım.

Siz tatilinizi keyifle yaparken, kıymetli evraklarınız ve ziynet eşyalarınız, Vakıfbank güvencesi ile her türlü riskten korunur. Üstelik ilk kez kiralık kasa hizmeti almak isteyen Bireysel müşteriler için, Ağustos ayına özel %25 indirim VakıfBank Şubeleri’nde.

Kiralık Kasa Fiyatları

  1. Küçük boy kiralık kasa yıllık mevcut ücreti 300.00 TL olurken, kampanyalı fiyatı 225.00 TL olarak sunulmaktadır.
  2. Orta boy yıllık mevcut kasa ücreti 385.00 TL olarak sunulurken, yine kampanyalı fiyatı 288.75 TL olarak kiralanabilir.
  3. Son olarak büyük biy kiralık kasa mevcut ücreti 520.00 TL ve kampanyalı fiyatı 390.00 lira olarak hizmete sunuluyor.

Bahsetmiş olduğumuz farklı ebatları olan Vakıfbank Kiralık Kasa Fiyatları’na BSMV ücreti dahil olmamaktadır. Ayrıca depozito olarak talep edilecek tutar ise 300.00 TL olacaktır.

Kiralık Kasa Kampanyası Vakıfbank Özellikleri

  • Vakıfbank Kiralık Kasa Kampanyası 31.08.2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • %25 olarak sunulan kampanya kapsamlı indirim yıllık kasa kiralama ücretinde geçerli olup depozito ücreti için her hangi bir indirim söz konusu değildir. (Depozito olarak alınan tutar kiralık kasanın kapanması durumunda iade ediliyor.)
  • %25 İndirimli kasa ücretleri kasanın açılış tarihi itibari ile bir yıl süre geçerli olmaktadır.
  • Bu kampanya kapsamından Vakıfbank’da ilk defa kasa kiralayacak Bireysel müşteriler yararlanabiliyor.
  • Kampanya kapsamında uygulanacak indirim ise, en az 2 adet otomatik ödeme talimatı veren ve Kredili Bankomat Limiti tanımlanması yapılması durumunda geçerli oluyor.

Yukarıda adı geçen “Vakıfbank kiralık kasa kampanyası ve ücretleri 2018″ içerikli yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Kiralık kasa hizmetinin sayfamız ile hiç bir ilişkisi yoktur. Vakıfbank; Kiralık kasa kampanyası şartlarını, ücretlerini ve her türlü koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Bu ve buna benzer diğer tüm paylaşımlarımız ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz. Görüşleriniz, uzman ekibimiz tarafından titizlikle incelip, takipçilerimiz ile anında paylaşılıyor. Bu nedenle bilgi sahibi olduğunuz her türlü bankacılık ve finans hizmetlerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.