Kasımpaşaspor Bonus Denizbank

Kasımpaşaspor Bonus Kredi Kartı

Lacivert ve beyazın buluştuğu en kral Bonus kart “Kasımpaşaspor Bonus Card“, şimdi Denizbank aracılığı ile tüm taraftar sahip olsun diye. Zaman kasımpaşa spor taraftarının kredi kartı sahibi olma zamanı. Kasımpaşaspor Bonus kredi kartı ile yapılan tüm alışverişler, kulübe belli bir oranda katkı sağlayacaktır. Kart sahiplerine hiç bir ekstra ücret istenmeden, kasımpaşa spor kulübüne katkı sağlanmış olunur. Kasımpaşaspor Bonus sahibi olanlar, ayrıca Türkiye çapında en çok üye iş yerleri ağına sahip olan bonus ayrıcalıklarına sahip olmuş olacaktır. Bu kredi kartına sahip olan bir banka müşterisi bonus ile anlaşmalı olan iş yerlerinde sağlanan taksit, bonus kazanma ve harcama gibi kampanyaların tümüne sahip olacaktır. Öncelikle Kasımpaşaspor Bonus karta başvuru yapma yöntemleri hakkında bilgi verelim, sonrasında kartın bir çok özelliğini sizler için detaylı olarak paylaşalım.

Kasımpaşaspor Bonus Card Başvurusu

Kasimpasa-spor-bonus-kredi-karti

  • Denizbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.
  • www.denizbank.com açıkdeniz İnternet bankacılığı aracılığıyla başvuru imkanı vardır.
  • Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  • SMS ile kart başvurusu yapmak için; (KASIMPASA yazıp bir boşluk TC Kimlik numarası ile birlikte 3280 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.)

Kasımpaşaspor Bonus Card Avantajları Ve Özellikleri

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bu kredi kartına sahip taraftarların yapmış oldukları harcamalar, kasımpaşa spor kulübüne belirli bir oranda katkı sağlamaktadır. Sağlamış olduğu bu faydadan ötürü, kredi kart sahiplerinden hiç bir şekilde ekstra bir ücret talep edilmez. Ayrıca kasımpaşa spor kulübünün kazanmış olduğu her maç , kasımpaşaspor Bonus kart sahiplerine bedava bonus kazandıracaktır. Bonus card ile ay içinde 750 lira üstü harcama yapan kart sahipleri, takımın kazanmış olduğu lig maçlarında atmış olduğu gol kadar ilave bonus kazanır. Bu kampanyaya dahil olmak için hemen GOL yazıp 3280’e mesaj göndermeniz yeterli bir işlem olacaktır. Bu kredi kartı visa payWave alt yapısına sahip olan temassız bir kart olduğu için, 50 lira ve altında yapılan tüm harcamaları şifre ya da imza derdi yaşamadan yapılır. Bu sayede cepte bozuk para taşıma derdinden kurtulmuş olunur.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm kampanya ve avantajlar üzerinde, denizbank değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu nedenle kampanya ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgilere Denizbank resmi İnternet sitesi, telefon bankacılığı ve tüm şubelerine giderek öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.