Kamu Personeline Kredi Vakıfbank

“Kamu personeline kredi Vakıfbank kampanyası” hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. Başvuru seçenekleri, faiz oranları ve gereken şartlar hakkında bilgiler sayfanın devamında.

Türkiye Cumhuriyeti; Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışıyor olan memurlar ve kadrolu işçiler için düzenlenmiş bir İhtiyaç Kredisi Kampanyası olarak görülen hizmet, T.C. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu ve Bağ-Kur Emeklileri içinde geçerli olacak şekilde verilmektedir.

Kamu personeli kredisi özellikleri

Vakifbank-kamu-personeli-kredisi

Kampanya faiz maliyeti tablosu

Kamu-personeline-ozel-kredi

Kamu Personeline Özel Vakıfbank Kredisi

Türkiye Cumhuriyeti Kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet veren memurlar ve kadrolu işçiler dahil olmak üzere, T.C. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu ve Bağ-Kur Emeklileri bu kampanyadan yararlanma şansına sahip olmaktadır.

Kampanya için oluşturduğumuz slogan ise “kamu personellerine Vakıfbank tarafından verilen kredi kampanyası” olarak bulduk! Kamuda çalışan memurlar için ideal bir kampanya denebilir.

Kamu personeline özel düzenlenmiş olan bu kampanya; 1.000 TL’den, 70.000 TL’ye, 36 aya varan vadeler ve çok cazip faiz oranları ile sunulmaktadır. Yapılacak araştırmalara göre kefil talep etmeyen banka şubeleri, gerekli görülmesi halinde bu hakkı talep edilebiliyor.

Kamu Personeli iseniz ve bu tip kampanya seçeneklerine dahil olmak istiyorsanız; lütfen başvuruları yapmadan önce Findeks kredi notu sorgulama işlemi yapınız. Bu KKB puanı hakkındaki tüm bilgileri bu sayfadan bulabilirsiniz. KKB banka skoru; banka müşterilerinin talep etmiş oldukları krediler için, bankalar tarafından kişinin referansı niteliğini taşımaktadır. Findeks kredi notu yüksek olan bir çok banka müşterisinin kredi başvuruları onay olarak karşılık bulurken, tersi durum olarak görünen düşük kredi notuna sahip birine aynı banka olumsuz yönde cevap verebiliyor.

  • VakıfBank “Kamu Personeli İhtiyaç Kredisi” kampanyası süresini ve kampanya boyunca; kredi tahsis ücreti ve faiz oranı değiştirme hakkına sahip olacaktır.
  • Bankaya yapılan kredi başvurularında kefil ön koşulu aranmamakla beraber, Vakıfbank şubeleri gerekli durumlarda kefil talep edebiliyor.
  • Kamululara özel İhtiyaç Kredisi hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere; Tüm Vakıfbank şubeleri, resmi İnternet sayfası ya da Vakıfbank müşteri hizmetleri telefonu olan 444 0 724 numarasından öğrenme şansına sahipsiniz.

Adı geçen “Vakıfbank Kamu Personeline Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası” içerikli yazı, Vakıfbank resmi İnternet sayfası kaynak alınarak ve tamamen bilgi paylaşımı amaçlı paylaşılmıştır. Detaylı ve güncel bilgilere bahsetmiş olduğumuz kanallar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.