Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Veren Bankalar

Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Veren Bankalar 2016

Düzenli gelire sahip olan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Veren Bankalar, her dönem farklı kampanyalarla dikkat çekmektedirler. Kamu çalışanlarını müşterileri arasına katmak için adeta yarışan bankalar cazip faizli kredi olanaklarını kamu çalışanlarına sunmaktadırlar. Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi veren bankalar ING Bank, Vakıf Bank, Akbank, Denizbank, Garanti Bankası ve İş Bankası gibi bankalardır.

kamu-personeline-ozel-kredi-veren-bankalar-2016

ING Bank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Sadece devlet memurlarının faydalanabildiği ING Bank ihtiyaç kredisi % 1,39 faiz oranıyla 50 bin liraya kadar kamu çalışanlarına sunulmaktadır. 3 ila 36 aya kadar vade olanağının bulunduğu krediye nüfus cüzdanınızla başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Denizbank’tan kamu çalışanlarına özel 36 ay vadeyle sunulan ihtiyaç kredisinin faiz oranı % 1,58 olarak belirlenmiştir ve 50 bin liraya kadar kredi çekme olanağı bulunmaktadır. Başvuru sırasında kamu kimlik kartının beyan edilmesi gerekmektedir.

Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Vakıfbank kamu çalışanları için ihtiyaç kredisi 1000 lira ile 70 bin lira arasında değişen rakamlarda ve 36 aya varan vadelerle sunmaktadır. Vakıfbank kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi % 1,29 faiz oranıyla alınabilmektedir.

Garanti Bankası Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Garanti bankasının kamu çalışanlarına özel sunduğu kredi olanağında % 0,88 faiz oranından başlayan ve 60 aya kadar varan vade seçenekleriyle 50 bin lira kredi imkanı sunmaktadır. Bu krediye başvuru yaparken kamu kurum belgesi de istenmemektedir.

Odeo Bank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Odeo bank kamu çalışanlarına özel kredi olanağında % 0,99 faiz oranıyla maaşlarının 20 katına kadar kredi imkanını kamululara sunmaktadır. 60 aya varan kredi seçeneklerine başvurduğunuzda dilerseniz ödemelerinize 3 ay sonra başlama olanağına da sahip olabilirsiniz.

Akbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Akbank memurlara özel kredi kampanyasında 75 bin liraya kadar kredi kullanımına % 1,16 faiz oranı vermektedir. Kredi kullanım ücreti olarak 210 lira alan banka, kredi kullananların ödemelerini 3 ay sonra başlatma imkanını da sunuyor.

Halk Bankası Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Halk Bank kamu çalışanlarına özel kredi imkanıyla 50 bin liraya kadar 36 ay vadelerle % 1,29 faizli kredi olanağı sunmaktadır. İsterseniz masrafsız kredi kullanabilir, isterseniz cazip faiz oranlı kredi seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.

Yukarıda adı geçen ”Kamu çalışanlarına özel kredi veren bankalar 2016” içerikli yazımızda bulunan Kredi Kampanyaları, ilgili bankalara göre değişiklik gösterebilir. İsmi geçmeyen Ziraat bankası, Finansban, Türkiye Finans bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası ve TEB bankası gibi bankalar, bu tür krediler düzenleyebilir. Bankalar bu kampanyalarını durdurma ya da içeriklerini değiştirme haklarını saklı tutar. Teşekkür ederiz. KrediBanka.Org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.