Kadın Girişimcilere Tam Destek Garanti

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Kadın Girişimcilere Tam Destek Garanti

Kadın Girişimcilere vermiş olduğu önem ile dikkat çeken Garanti bankası, yine “kadın girişimcilere tam destek garanti” hizmeti ile dikkat çekmeye devam ediyor. İşini büyütmek isteyen kadın girişimcilere 36 aya kadar varan vadeler ile, 500.000 liraya kadar kredi fırsatı sunmaktadır. Garanti bankasının kadın girişimcilere sunmuş olduğu bu özel kredi kampanyası, %1.30’dan başlayan faiz oranları ile sunuluyor. Ayrıca masrafsız olarak taktim edilen bu kredi seçeneği için verilen bazı özellikler, aşağıda belirtilmiş şekildedir.

Kadinlara-kredi-imkani

Kadın girişimcilere tam destek garanti

Kadınlara Özel Kredi Özellikleri

  • 12-36 ay vade seçenekleri
  • 10.000 ile 500.000 TL. Aralıklarında
  • Masrafsız olarak verilir

Kadın Girişimciye Kredi

Özellikle belirtmek isteriz ki, bu kredi kampanyası 29 Nisan 2016 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Ayrıca ticari amaç ile kullandırılan bu kredi kampanyası, ticari taksitli olacaktır. Kampanyalı kredi en az on iki (12) ay, en fazla otuz altı (36) ay vadeli olarak kullandırılır. Kadınlara özel kredi için belirlenen alt limit 10.000 TL. Üst limit ise 500.000 TL. Olacak şekilde kullandırılır. Sigorta ve vergi dahil ücretlerin toplamı; tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşur. Kredinin toplam maliyeti ve kredi taksitlerinin toplam olanı ve tahsis ücretini içeriyor. Yıllık maliyet oranları olarak ifade edilmiş oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplanırken sigorta primi dahil edilmemiş. Sigorta primi bir çok bankada olduğu gibi, yaş ve belirlenen teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları banka tarafından yapılan değerlendirme sonucun da, ortaya her hangi bir olumsuzluk çıkmaması durumunda kesin onaya dönüştürülür. Banka kredi başvurusu ve kullanımı sırasında, ek belge isteme hakkını saklı tutar. Ayrıca banka kampanya şartları ve tarihini, tutarlarını, faiz oranını, ücret tutarlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kadın Girişimcilere Tam Destek Garanti kampanyası, bankanın diğer kampanyaları ile birleştirilemiyor.

Garanti-kadınlara-özel-kredi

Kadın Girişimcilere Tam Destek Garanti

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kampanya Garanti bankası kadın girişimcilere kredi kampanyası’dır. Banka kampanya değişiklik hakkını saklı tutar. Sayfamız ile kampanya ya da koşulların, hiç bir şekilde ilişkisi yoktur. Detaylı bilgiye Garanti bankası resmi İnternet sayfasına giriş yaptıktan sonra alabilir, ya da garanti bankası müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile en doğru ve güncel bilgilere ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir