İsbank Beyaz Eşya Kredisi

Beyaz Eşya Kredisi

Türkiye İsbank beyaz eşya kredisi kampanyasına katılarak, hemen evinizi yenileyebilirsiniz!

İşbank anlaşmalı iş yerlerinde yapacağınız harcamalarınızı, İş Bankası Beyaz Eşya Kredisi Kampanyasına katılarak kolayca yapabilirsiniz. Siz anlaşmalı firmalardan ürününüzü alın, ücretini Türkiye İş Bankası ödesin.

Çok kolay başvuru seçenekleri sunulan Beyaz Eşya Kredisi için, oldukça düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme koşulları sunuluyor. Dilerseniz başvuru noktaları ve kampanyaya başvuru şartlarını daha detaylı inceleyelim.

İş Bankası Beyaz Eşya Kredisi Başvurusu

Türkiye iş bankası beyaz eşya kredisine başvuru yapmak için, hemen şimdi iş bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca size en yakın yerel İş Bankası Şubesi’nden de anında başvuru yapma şansına sahipsiniz.

İş Bankası telefon şubesi numaralarını arayıp “Beyaz Eşya Kredisi için başvuru yapmak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Bu cümle sonrası, iş bankası müşteri temsilcileri size ayrıntılı bilgi verecek ve anında başvurunuz için gerekli işlemleri başlayacaktır.

Ayrıca isbank yerel şubelerine uğrayıp, yine beyaz eşya için kredi başvurusu yapmak istediğinizi beyan etmeniz yeterli olacaktır. Telefon ve yerel şubelerde görev yapan müşteri temsilcileri, size kampanya kapsamında detaylı bilgi verecek ve başvurunuzu anında sisteme girecektir.

İsbank Beyaz Eşya Kredisi Şartları

İş Bankasının bu kredi kampanyası için bazı şartları aşağıda belirtilen şekildedir;

  • Anlaşmalı satıcı firma tarafından fatura düzenlemeden önce, şubeniz ile irtibata geçmeniz gerekecektir.
  • Kampanya kapsamında talep edilecek kredi miktarı müşteriye değil, direkt olarak beyaz eşya satışı yapan firmaya yapılıyor.
  • Krediyi kullanmak için, faturayı göstermek yeterli olacaktır.
  • Telefon şubesi ve en yakın yerel şube aracılığı ile başvuru yapılabilir.

Yukarıda verilen “Türkiye İş Bankası Beyaz Eşya Kredisi Kampanyası başvurusu ve şartları” içerikli yazımızı, iş bankası resmi İnternet sayfası kaynak alınarak yayımlanmıştır. Bu kampanya hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşmak için, ilgili bankanın yerel şubesi ile irtibata geçerek, müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Sayfamız; kampanya hakkında vermiş olduğu tüm bilgileri, bilgi paylaşımı yapmaya yönelik hazırlamıştır. Bu kampanyayı, Türkiye İsbank Beyaz eşya kredisi kampanyası olarak yayımladık.

İsbank Beyaz Eşya Kredisi
Puan
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir