İşAdamlarının Kredi Kartları

İşAdamlarının Kredi Kartları

İşAdamlarının Kredi Kartları konulu bu sayfada, ilk 10 sıradaki kart önerileri dikkat çekecektir. Kredi kartları günlük hayatımıza olumlu şekilde katkı sağladığı gibi, ihtiyaçlarımızı da anında görebilmemizi sağlayabiliyor. Her banka kendine özgü özelliklerini kredi kartlarına yansıtıyor olsa da genelde; kullanım sıklığı, alışveriş tercihleriniz, taksit imkanları, Bonus hediyeleri gibi birçok etkende kredi kartı seçimini etkilemektedir. Özellikle iş adamlarının hemen hemen her anlarında yanlarında ayırmadıkları kredi kartları, onlara da birçok kolaylığı sağlamaktadır. Çünkü sürekli şehir dışına çıkmak zorunda olanlar veya sürekli olarak iş gezisi amaçlı dolaşan kişilerin, her zaman yanlarında nakit para taşımaları hem güvenlik hem de taşıma sıkıntısı ile zorlaşmaktadır. Bu yüzden iş adamlarına kredi kartı önerisi yazımızda, en uygun kredi kartını belirleyerek daha avantajlı fırsatlardan kolayca yararlanabilirler.

İşAdamlarının Kredi Kartları

İşAdamlarının Kredi Kartları

10 Kredi Kartı Önerisi

Ing Bank Pegasus Plus Kart
Sürekli şehirler arası gezi yapan kişilerin uçak sıkıntılarını da ortadan kaldıran bu kart, her kullanıma puanlar vermektedir. Harcamalarınızı yaparken Pegasus Uçakları için ayrıca %0,5 değerinde puanlar biriktirebilirsiniz ve Pegasus Plus aboneliklerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu kartın, aidatsız kart veren bankalar arasında oluşu tercih edilme sebepleri arsında yer alıyor.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart
Aidat ödemek istemeyen iş adamlarının tercih edebileceği diğer bir kart ise Maximum Aidatsız Kart olmaktadır. Maximum iş yeri üyeliklerinde alışveriş yaptığınız zaman, üye iş yerleri tarafından sunulan puanları alabilir ve taksitlendirme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca yıllık kart kullanım ücreti alınmamaktadır. Kredi kartınızı, bankamatik kart olarak da kullanarak para işlemlerinizi hızlıca sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Flexi
Yıllık kart ücreti olmayan Bonus Flexi ile üye iş yerlerinden kazanmış olduğunuz bonus puanları kullanarak, bedava alışveriş seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Tüm kampanyalara müşterilerini dahil eden kart, en iyi taksit imkanlarını da sunuyor.

Garanti Bankası Bonus Card

Müşterilerine çok fazla puan kazandıran Bonus Kart, üye iş yerleri bakımından da çok fazla alana sahip kart seçenekleri arasında yer alıyor. Kampanyalarının bir çoğunda, müşteri kitlesine yönlendirerek ekstra puan kazanılmasını sağlıyor. Yıllık belli bir miktar aidat ödemesi bulunmaktadır.

Finansbank – CardFinans
En yoğun kampanyaların ve taksitlendirmenin yer aldığı CardFinans, düzenlediği kampanyalar ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Yıllık belli miktar aidat karşılığında kullanılan hizmet, üye iş yerlerinde ekstra puanlar kazanılmasını sağlıyor.

HSBC – HSBC Concept Kredi Kartı
HSBC Concept kart ile yıllık aidat ödemeden istediğiniz işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Üyelik ağı bulunan her yerde gereken taksitlendirme ve ayrıcalıklı avantajlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca puanlar sonucu, nakit ödemede kazanmanız mümkündür. Yurt içinde ve yurt dışında MasterCard amblemli her yerde geçerlidir.

Yapı Kredi – Worldcard
Yıllık ücreti olmayan kart, tanımlanmış temassız özelliği sayesinde 50 TL’ye kadar alışveriş imkanları sağlamaktadır. Verecek olduğunuz Otomatik Ödeme talimatlarınız sonrası, işlemleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşecektir.

Yapı Kredi – Worldcard
En çok müşteri kitlesine sahip olan Worldcard, birçok işletmede ve üye iş yerlerinde geçmesi ile tercih nedenleri arsında yer alıyor. Son yapılan araştırmalarda ise Worldcard, en çok müşteri kitlesine sahip kart olmasını gözler önüne seriyor. Dönem içi ve dönem sonu kampanyalar ile müşterisinin yüzünü güldüren bu hizmet, ayrıca world puanların birikmesi ve en iyi indirim seçeneklerini müşterilerine sunuyor.

Akbank – Axess
Düzenli olarak oluşturduğu çekilişler ile en çok tercih edilen kartlar arasında yer alıyor. İçindeki puanlar ile müşterisinin dikkatini toplayan kart, her döneme ait farklı hediyeler ve çekiliş hakları sunmaktadır.

HSBC – Advantage Classic Card Kredi Kartı
Taksitli alışverişlerde iyi bir seçenek olan Classic Card kredi kartı, yurt içinde ve yurt dışında üye iş yerlerinde geçerlidir.

İşAdamlarının Kredi Kartları

İşAdamlarının Kredi Kartları

İşAdamlarının Kredi Kartları başlıklı yazımızı, bilgi paylaşımı yapmaya yönelik yayımladık. Konu ile alakalı en güncel bilgileri, tercih edeceğiniz bankanın yerel şubeleri ve müşteri hizmetleri telefon numarasından alabilirsiniz. Bankacılık ve finans işlemlerinizi 2. ya da 3. kişilerin anlatımda bulunduğu konulara güvenerek yapmayınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.