İş Yeri Açmak İçin Kredi Veren Bankalar

İş Yeri Açmak İçin Kredi Veren Bankalar

İş yeri açmak için kredi veren bankalar yazımızı okumadan önce “KOSGEB hibe kredisi ya da 100 bin lira faizsiz kredi” sayfalarımızı ziyaret etmenizi öneririz. Şartları okumanızı ve uygun bulunmanız halinde, devlet destekli faizsiz kredilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Kosgeb tarafından sağlanan girişimcilere destek kredi programları ile, açmak istediğiniz iş yeriniz için faizsiz ya da hibe kredisi alabilirsiniz. Fakat yinede “Hangi bankalar iş yeri açmak kredisi veriyor?” sorusu aklınızı kurcalıyor ise, yazımızın devamını okumanızı ve sonunda görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz.

İş Yeri Destek Kredileri

Hayalinizdeki iş yerini açmak için artık beklemenize gerek yok!
Bir çok banka ve finans kuruluşu açmak istediğiniz ticareti yapıya uygun düşük faizli iş yeri açma kredisi fırsatları sunuyor. Peki hangi bankalar bu kredi hizmetini sunuyor?

Ve bunlara benzer bir çok banka, iş yeri almanıza ya da açmanıza olanak sağlayan kredi fırsatları sunuyor.
“Peki ne tür krediler ile iş yeri açabiliriz?” Hemen bu ve buna benzer soruların cevaplarını birlikte aramaya başlayalım.

İş Yeri Açma Kredileri

Öncelikle yukarıda bahsetmiş olduğumuz ve Türkiye bankacılık sektörü içerisinde faaliyet gösteren bankaların her hangi bir şubesine giderek, iş yeri açmak istediğinizi beyan ediniz. Böyle bir soru banka şubelerinde mutlaka karşılık bulacak ve hayalinizdeki iş yeri için, anında kredi fikirleri üretilecektir. Özellikle bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tam size göre olabilir. Nitekim bankalar bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel kampanyalar düzenleyebilir ve oldukça düşük faiz oranları sunabilir. Ana fikir iş yeri yani ticarethane olduğu için, mutlaka özel bir ilgi göreceksiniz. Fakat konumuzun başında belirtmiş olduğumuz gibi, KOSGEB destek programlarını tercihi ederek faizsiz ya da hibe kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

is-yeri-acma-kredisiYukarıda yazılan “İş yeri kredisi veren bankalar” başlıklı yazı, bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmıştır. Bu konu hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerileri dikkate alacağımızı önemle hatırlatmak isteriz. Destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.