İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar

Hayali kurulan iş yerini açmak için ihtiyacınız olan paraya sahip değilseniz, hemen başvuru yöntemlerini inceleyiniz. Bir çok banka ve finans kuruluşunun yanı sıra, Devlet tarafından teşviklere yer verilmiştir.

İş Yeri Açmak İsteyene KOSGEB Kredisi

İş yeri açmak için kredi veren bankalar yazısını okumadan önce buraya tıklayıp “Devlet destekli hibe krediler” için şartlara göz atabilirsiniz. Bu teşviklerin şart ve koşullarına mutlaka göz atılması öneriliyor. Devlet destekli faizsiz kredilere başvuru yapılması, büyük bir avantaj sağlayacaktır. Kosgeb tarafından sağlanan girişimcilere destek kredi programları, açmak istenilen iş yeri için faizsiz ya da hibe kredi olanakları sunuyor.

Hangi bankalar iş yeri açmak kredi veriyor? sorusu aklınızı kurcalıyor ise yazının devamını okumanız faydalı olacaktır. Bahsedilen hibe, destek, bankalar ve finans kuruluşları ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları, en alt kısma yazabilirsiniz.

İş Yeri Açanlara Özel Kredi Kampanyaları

Hayalinizdeki iş yerini açmak için artık beklemenize gerek yok! Bir çok banka ve finans kuruluşu, açmak istenen ticareti yapıya uygun düşük faizli iş yeri kredisi veriyor. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden, bu bankalar ve finans kuruluşlarına göz atalım.

Garanti bankası tarafından düzenlenen bir çok kredi kampanyası var. Bu kampanyalara göz attıktan sonra karar vermek faydalı olabilir.

Akbank, uzun süredir kampanyalar ve avantajlı seçenekler sunmaktadır. Düzenlenen bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atmak faydalı olacaktır.

Diğer banka ve finans kuruluşları şu şekilde;

  • QNB Finansbank
  • Türkiye iş bankası,
  • Albaraka Türk
  • Fibabanka
  • Yapı Kredi bankası
  • TEB (Türk Ekonomi Bankası)
  • Ziraat Bankası
  • HSBC
  • Denizbank

Ve bunlara benzer bir çok banka, iş yeri almaya veya açmaya olanak sağlayan fırsatları sunuyor. “Peki ne tür krediler ile iş yeri açılır?” Hemen bu ve buna benzer soruların cevaplarını birlikte aramaya başlayalım.

İş Yerlerine Özel Fırsatlar

Öncelikle yukarıda bahsedilen banka ve finans kuruluşlarını araştırmanın, faydalı olacağını hatırlatmak isteriz. Bu banka şubelerine gidip “iş yeri açmak için banka kredisi kullanmak” istenildiği beyan edilmeli. Bu soruya doğru ve faydalı cevabı, bir çok müşteri temsilcisi sayesinde ulaşılabilir. Ayrıca herhangi bir bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşmak için “çağrı merkezleri” başlıklı sayfamıza göz atabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden banka ve finans kuruluşlarının, çağrı merkezi telefon numaralarına ulaşılabilir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.