İş Bankası Maximum Kart Kampanyası – 2016

Türkiye Cumhuriyeti İş Bankası Kredi Kartları
Türkiye cumhuriyetinin en köklü bankaları listesinde zirveyi oynayan bir banka olma özelliğini taşıyan İş bankası, müşterilerine kredi, kredi kartı başvurusu, EFT, havale, vb. tüm işlemlerinde güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi aralıksız devam ettiren bir bankadır. İş bankası kredi kartları oldukça kullanışlı ve dünyanın neredeyse her bölgesinde kullanabileceğiniz özelliklere sahip kredi kartları mevcuttur. İş bankası kredi kartları alışverişten, sağlık harcamalarına, elektronik, fatura gibi ve daha bir çok harcamanız için tasarlanmış bir kredi kartı olma özelliğinin yanı sıra taksitli alışveriş seçenekleri barındıran bir kart olma özelliği taşımaktadır. İş bankasının özel kredi kartı kampanyaları her yıl değişmekte ve sizlerin karşısına çıkabilecek yeni, yeni sürprizler karşısında sıkı durmanızı tavsiye ederiz. Bankanın sunmuş olduğu kredi kart seçenekleri arasında Üniversiteliler, doğa ve çevreci kredi kartı, alışverişlerinize özel taksitlendirme yapılan kartlar, Aidatsız kredi kartı ve daha bir çok özellikler taşımaktadır. Sizlere iş bankasının kredi kartlarını aşağıda sıralamaya çalıştık.

 

İş Bankası Maximum kartlar ve Başvuru

İş Bankası Maximum TEMA Kart

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası Maximum Premier Kart

İş Bankası Maximum Gold Kart

İş Bankası Maximum Platinum Kart

İş Bankası İş’te Üniversiteli

İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart

İş Bankası Makro Maximum Kart

Yukarıda bulunan kredi kartları gibi daha bir çok kredi ve banka kartlarını ayrıntılı ve tüm özelliklerini iş bankası resmi İnternet sitesinden bulabileceğiniz gibi şubelerinden ve telefon bankacılığı yardımı ile’de daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
İş bankası maxi kart başvuruları bankanın tüm şubelerinden yapılabileceği gibi ayrıca İş bankası 0850 724 0 724 telefon bankacılığı aracılığı ile’de gerçekleştirebilir. İşbank İnternet şubesinden hızlı kredi seçeneği ile anında kredi ve kredi kartı gibi ihtiyaçlarınıza cevap bulur, bir SMS ile kredi kart başvurularınızın cevabı elinize ulaşabilmektedir. Yukarıda açıklanan bilgiler tamamen yardım amaçlı olup iş bankası hizmetleri ile ilişkilendirilemez. Bankanın hizmetlerinin güncel ve detaylı olarak haberdar olmak için yukarıda belirtmiş olduğumuz iletişim adreslerine müracaat edilmesi gerekmektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.