İş Bankası Gürcistan Şubesi

İş Bankası Georgia (Gürcistan)

Türkiye iş bankası Gürcistan şubesi iletişim adreslerini bu sayfada bulabilirsiniz. Aşağıda şubelerin ulaşım ve iletişim bilgilerinin yanı sıra, açılış ve kapanış saatleri belirtilmiştir. 2012 Yılında yabancı bir bankanın şubesi olarak faaliyete geçmiş ve 2015 yılında Isbank Georgia A.Ş. olarak kurulmuştur. Gürcistan sınırları içerisinde toplamda iki (2) adet şubesi vardır. Şubenin biri ülkenin başkenti Tiflis’te faaliyet gösterirken, diğeri Batum’da yer almaktadır. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan çalışma saatleri, iletişim ve ulaşım bilgilerini paylaşalım.

İş Bankası Gürcistan Şubeleri

İş Bankası Gürcistan Şubesi

Isbank Georgia A.Ş. Açılış ve Kapanış Saatleri

Banka şubesi 13:30 ile 14:30 arası faaliyet göstermiyor. Bu saatler banka personelinin yemek, mola ve dinlenme saati olarak anlaşılmaktadır. Bu nedenle bu saatleri göz önüne alarak, iletişime geçmeniz gerekmektedir. İş Bankası belirtmiş olduğumuz bu saat aralıklarında, haber vermeksizin değişikliğe gidebilir.

Salı 09:30–13:30, 14:30–18:30
Çarşamba 09:30–13:30, 14:30–18:30
Perşembe 09:30–13:30, 14:30–18:30
Cuma 09:30–13:30, 14:30–18:30
Cumartesi Kapalı
Pazar Kapalı
Pazartesi 09:30–13:30, 14:30–18:30

İş Bankası Gürcistan Şubesi

Tiflis Şubesi

Türkiye İş Bankası Tiflis Şubesi

Tiflis Şubesi

  • Adres: Agmashenebeli Av. No:140/B, Tiflis, Gürcistan
  • Telefon: +995 32 231 05 15
  • Fax no: –
  • e-posta: S064601@isbank.com.tr
Batum Şubesi

İş Bankası Batum Şubesi

Batum Şubesi

  • Adres: L. Asatiani/Rustaveli Street No: 1/25 Batum, Gürcistan
  • Telefon: +995 422 242 950
  • Fax no: –
  • e-posta: S064701@isbank.com.tr

Vermiş olduğumuz bu adreslere giderek Kredi ve Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’deki banka hesaplarına ”Para Transferi” yapabilirsiniz. Gürcistan’dan, Türkiye’deki hesaplara para göndermek için belli ücretler talep edilmektedir. Bu nedenle para transfer işlemi gerçekleştirmeden önce lütfen ne kadar ücret kesildiğini sorunuz. Yurt dışındaki Türk bankaları sayfamızda, Almanya ve Amerika gibi dev ülkelerde bulunan şubelerimize ait bilgileri bulabilirsiniz.

Amerika Vakıfbank şubesine buraya tıklayıp göz atabilirsiniz.

Şirket Bilgileri

Bankanın Türkçe tam adı ”Isbank Georgia” Anonim Şirket” olarak geçmektedir. Kısa ismi ise ”Isbank Georgia A.Ş.” olarak belirtilmiştir. Resmi olarak kullanılan adres, Tiflis şubesi olmaktadır. ”Tbilisi Isbank” olarak geçen bu şubenin açık adresi; 140/B Agmashenebeli Ave., 0102, Tbilisi, Georgia olmaktadır. Türkiye İş bankası A.Ş. Gürcistan şubeleri için hissedar konumundadır. Yani aslında, Türkiye’den bildiğimiz resmi ismi orada geçerli olmayabiliyor. Gürcistan sınırları içerisindeki resmi ismi ise ”Isbank Georgia” olarak tanımlanmıştır. Bu nedenle iletişim bilgilerinde lütfen dikkatli olunuz.

İş Bankası Gürcistan Şubeleri

İş Bankası Gürcistan Şubesi

Batum ve Tiflis şubeleri hakkında sormak istediğiniz tüm soruları buradan bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz ”İşbank Georgia” İnternet bankacılığı adresine giriş yaparak, detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet şubesi girişi yaptıktan sonra ”Bireysel ve Ticari” adımlarını takip ediniz. İnternet şubesi giriş şifresi bilgileri için ”Şifre Alma” başlıklı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Nitekim, Bankaların İnternet bankacılığı hizmet noktalarına, şifresiz giriş yapmak mümkün değildir. Dilerseniz banka telefon numarasını arayıp, bu konu hakkında da net bir bilgi edinebilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.