İş Bankası EFT Ücretleri

Türkiye İş Bankası Elektronik Fon Transferi (EFT) işlem ücretlerini biliyor musunuz? Direkt olarak “para transferi” menüsünü ziyaret ederek, işlem ücret ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen bilgilere göz atarak, konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İş Bankası Para Transfer Ücretleri

Bankamatik’ten EFT Ücretleri

EFT işlemini iş bankası Bankamatikleri ile gerçekleştirdiğiniz taktirde 2016 verilerine göre hesaptan EFT ücreti 7.50 TL. Fakat aynı işlemi “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti” üzerinden gerçekleştirirseniz, işlem ücreti olarak 10 TL. ödeme yapmanız gerekmektedir. Bankamatikten EFT işlemini size en yakın İş Bankası bankamatikleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şubelerden Para Transfer Ücreti

EFT işlemlerinizi en yakın İş Bankası şubesinden gerçekleştirebilir, banka personelleri ile işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Şubeden yapacağınız işlemlerde, Hesaptan yapacağınız EFT işlemleri için oranlar bu şekildedir; Asgari tutar 39.00 TL. Asgari oran %0.5, azami tutar ise 330.00 TL. olarak belirlenmiştir. Kasadan yapacağınız EFT işlemlerinde Asgari tutar 44.00 TL. Asgari oran %0.5, ve azami tutar ise yine 330.00 TL. olarak belirlenmiş.

İşlemleriniz için hesaptan düzenli EFT talimatı verirseniz Asgari tutar 39.00 TL. azami tutar ise 330.00 TL’dir. Fakat bundan sonraki hesaptan düzenli EFT ödemeleriniz için 6.00 TL. ödeme işlemi alınmaktadır. Şubeden gelen ve isme ödenen EFT işlemleriniz için ise, asgari tutar 39.00 TL. azami tutar ise 330.00 TL. olarak belirlenmiş durumda. Bu işlemlerde BSMV işlem ücreti hariçtir.

İnternet Şubesi İşlem Ücreti

İş Bankasından yapacağınız EFT işlemlerini İş Bankası İnternet Şubesi yardımı ile kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemi hemen şimdi gerçekleştirmek istiyorsanız, www.isbank.com.tr İnternet sayfası yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. İş bankası İnternet bankacılığı hizmet noktası üzerinden yapılmakta olan “para transferi” işlemleri için belirlemiş olduğu ücretleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bankanın İnternet şubesi üzerinden yapacağınız bu işlemde Hesaptan yapılan EFT işlemi de dahil olmak üzere, hesaptan düzenli EFT talimatı vermek ve bu işlemi düzenli bir şekilde yaptığınız her işlem başına 3.50 TL. ödemeniz gerekecektir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden yapılan işlem ücreti 5.00 TL’dir.

Müşteri Hizmetlerinden EFT Yapmak Kaç Para?

İşbank çağrı merkezinden yaptığınız işlemlerde hesaptan işlem ve bu işlem için düzenli talimat verilmesin de 25.00 TL ödenmesi gerekir. Düzenli EFT talimatı vermenizin ardından her işlem başına 4.00 TL işlem ücreti ödenecektir. Ayrıca telefon şubesinde hesaptan işlem ücretleri 3.50 lira olarak belirlenmiştir.

Türkiye iş bankası EFT ücretleri için yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgilendirme amaçlı içerikler 2016 yılı başlangıç ücretleridir. Bankanın bu rakamları değiştirme hakkı saklı tutulmaktadır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.