İş Bankası EFT Saatleri

İş Bankası EFT (Elektronik Fon Transferi)

İş bankası müşterilerine vermiş olduğu güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile gün geçtikçe adını dünya çapında duyurmayı başaran bir bankadır. Bankanın sürekli olarak güncellemiş olduğu kredi ve kredi kartı kampanyalarının yanı sıra, EFT (elektronik fon transferi) işlemleri için geliştirmiş olduğu anında transfer ve düşük faizli EFT ücretleri ile imajını daha da yukarılara taşımaktadır. Müşterilerinin hesapları arasında anında para transferi sağlamasını kalite politikası olarak gören banka, bir çok hizmet noktası ile eft işlemi gerçekleştirmektedir. İş Bankası EFT Saati içerisinde gerçekleştirilen işlemler genelde ilk on dakika içerisinde hesaba ulaşmış oluyor. Ayrıca ileri tarihli eft işlem talimatı verme imkanı sunan banka, bu işlem ücretini diğerlerine göre daha düşük tutmaktadır. Her banka ve finans kuruluşunda olduğu gibi İş Bankası EFT Saatleri de belirlenmiştir.

 

İş Bankası EFT Saatleri

Banka müşterilerinin Türkiye’deki bankalarda bulunan hesapları arasında anında para transferi gerçekleştirmesi için, son derece kaliteli ve güvenli bir sistem ağı üzerine kurulan bir işlemdir. İş Bankası elektronik fon transferi saatleri banka mesai başlangıcının hemen sonrası, 09:00 ile 17:00 arası işlem görmektedir. Bu saatler içerisinde gerçekleştirdiğiniz eft işlemleri için, İş bankası EFT Ücretleri listesinde yer alan fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Genelde EFT işlem saati sonrası yapılan transferler, ertesi gün 09:00 ile 11:00 arası gerçekleştirilmektedir. Fakat bankanın belirlemiş olduğu işlem saatleri dışında gerçekleştirilen her işlem için, geç eft ücreti uygulanmaktadır.

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz İş Bankası EFT Saatleri hakkında banka değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Gerçekleştirmek istediğiniz işlem anında banka personeli veya hizmet noktaları sizlere anında yardımcı olacaklardır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.