İş Bankası Çalışma Saatleri 2016

İş Bankası Çalışma Saati

Türkiye Cumhuriyeti bankacılık sektörü lider kuruluşları arasına adını altın harfler ile yazdırmayı başarmış bir banka olma özelliğini taşıyan “Türkiye İş Bankası“, müşterilerine sağlamış olduğu kaliteli ve güvenli bankacılık hizmetleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Son dönemlerde kredibanka.org uzman ekibi gerek sosyal medya üzerinden, gerekse forumlar aracılığı ile bir çok kişinin “iş bankası mesai saatleri kaça kadar?” Soruları ile meşgul olduklarını analiz etmiştir. Takipçilerimiz arasında bu konuda bilgi almak isteyen ya da merak edenler olabileceğini düşünerek, iş bankasının çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi vermek istedik.

is-bankasi-calisma-saatleri

İş Bankası Mesai Başlangıç Ve Bitiş Saatleri

Türkiye iş bankası açılış ve kapanış saatleri görsel üzerinde belirtildiği üzere sabah 09:00’da başlıyor ve saat 12:30’da öğle yemeği saatine kadar devam ediyor. Öğle arası ise saat 13:30’da sona eriyor ve iş bankası öğle yemeği saatinden sonra, saat 17:30’a kadar mesai saati devam ediyor. 17:30’dan sonra Türkiye İş bankası mesai saati bitişi gerçekleşiyor. Türkiye iş bankası çalışma saatleri bankanın şubelerine göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin Türkiye İş bankası Atatürk Havalimanı şubesi açılış ve kapanış saatleri, normal şubelere göre farklıdır. Genelde havaalanı ya da havalimanı gibi bölgelerde, banka şubeleri 24 saat esasına uygun olarak hizmet verdiği için, bu banka şubeleri için açılış ve kapanış saatlerini kapsamamaktadır. Türkiye iş bankası mesai saatleri hakkında vermiş olduğumuz bu bilgiler, tamamen bankanın inisiyatifinde olup, Türkiye iş bankası şubelerinin açılış ve kapanış saatleri hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

İş bankası şube açılış ve kapanış saatleri ile ilgili vermiş olduğumuz bu bilgileri daha detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız lütfen İş bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile bağlantıya geçiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi sizlere daha detaylı bilgiler aktarabilir ve şubeden yapmanız gereken işlemi telefon bankacılığı hizmeti alarak yapma şansınızı öğrenmiş olabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. KrediBanka.Org 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.