İş Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye iş bankası mesai saatlerini biliyor musunuz? İş bankası şubelerinin açılış ve kapanış saatleri, öğle arası yemek molası gibi bilgiler burada! Detaylar için sayfanın devamına göz atınız. Aklınıza takılan herhangi bir hususu, en altta bulunan yorum butonuna yazabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, bu gibi bilgilere sürekli olarak ulaşabilirsiniz.

is-bankasi-calisma-saatleri

İş Bankası Mesai Başlangıç ve Bitiş Saati

Türkiye iş bankası açılış ve kapanış saatleri görsel üzerinde belirtildiği üzere sabah 09:00’da başlıyor ve saat 12:30’da öğle yemeği saatine kadar devam ediyor. Öğle arası ise saat 13:30’da sona eriyor ve iş bankası öğle yemeği saatinden sonra, saat 17:30’a kadar mesai saati devam ediyor. 17:30’dan sonra Türkiye İş bankası mesai saati bitişi gerçekleşiyor. Türkiye iş bankası çalışma saatleri bankanın şubelerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Örneğin Türkiye İş bankası Atatürk Havalimanı şubesi açılış ve kapanış saatleri, normal şubelere göre farklıdır. Genelde havaalanı ya da havalimanı gibi bölgelerde, banka şubeleri 24 saat esasına uygun olarak hizmet verdiği için, bu banka şubeleri için açılış ve kapanış saatlerini kapsamamaktadır. Türkiye iş bankası mesai saatleri hakkında vermiş olduğumuz bu bilgiler, tamamen bankanın inisiyatifinde olup, Türkiye iş bankası şubelerinin açılış ve kapanış saatleri hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

İş bankası şube açılış ve kapanış saatleri ile ilgili vermiş olduğumuz bu bilgileri, çağrı merkezi numaralarından öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi sizlere daha detaylı bilgiler aktarabilir ve şubeden yapmanız gereken işlemi telefon bankacılığı hizmeti alarak yapma şansınızı öğrenmiş olabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.