İş Bankası Arsa Kredisi

Yatırımlarını arsa alarak değerlendirmek isteyenler için iş bankası arsa kredisi kampanyası başlatıldı!

Elma, fındık veya herhangi bir bahçe sahibi olmak gibi hayalleri olan ya da birikimini arsa alarak değerlendirmek isteyenler, iş bankası arsa kredisi ile bu hayallerine ulaşabilecek.

Arsa Kredisi Başvuru Şartları

Satın almak istediğiniz arsanın acil satış değerinin azami %50’si kadar, Türkiye iş bankası arsa kredisi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapmadan önce arsanın ekspertiz değerini öğrenerek, satın alacağınız arsa için ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca arsa kredisine başvuru yapmadan önce KKB skoru sorgulama başlıklı yazımızı okuyarak, banka skorunu öğrenmenin pratik yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Kredi notu; hizmet başvurusu yapmadan hemen önce, bankaların kişiler için talep ettiği referans mektubu olarak bilinir. Düşük puana sahip banka müşterilerinin bir çoğuna bankalar olumsuz kredi cevabı verirken, yüksek kredi puanına sahip olanların başvuruları genelde onay almaktadır.

iş bankası arsa kredisi

İş bankası tarafından sağlanan arsa kampanyasına başvuru yapmak çok kolay!
Hemen şimdi en yakın İş bankası şubesine giderek, arsa kredisine anında başvuru yapabilirsiniz.

İş bankası müşteri temsilcileri tarafından sizlere verilecek olan kampanya bilgileri, başvuru sırasında kampanya şart ve koşulları hakkında yeteri kadar bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu kampanya taşınmaz gayrimenkul (Arsa) alımları için geçerli olacak ve detaylı bilgiye iş bankası şubeleri, müşteri hizmetleri telefon numarası ya da resmi İnternet sayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

is-bankasi-arsa-kredisi

iş bankası arsa kredisi

Sayfada adı geçen “İsbank arsa kredisi” kampanyası, kredibanka.org ailesi ile her hangi bir ilişkisi yoktur. İş bankası bu kampanyayı durdurma, tüm şart ve koşulları hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle arsa kampanyası hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için lütfen İş Bankası şubelerine başvurunuz.

Sayfada verilen kaynak bilgi, iş bankası resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Bu nedenle detaylı ve güncel bilgilere ilgili kurumun iletişim adreslerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. (Toprak, Tarla, Arazi Kredisi) Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.