İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş bankası anında İhtiyaç kredisi ve bu kampanyaya ilişkin bilgileri burada bulacaksınız. Banka tarafından sunulan bu hizmeti, ortalama 2 dakikalık bir zaman zarfında alabilirsiniz. Üstelik banka şubesine gitmenize gerek bile yok! Cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi elektronik cihazlar üzerinden başvurunuzu tamamlama şansı var.

Türkiye iş bankası; Cumhuriyet tarihindeki en köklü bankalarından biri olması ve sarsılmaz yapısı ile güven duygusunun yoğun yaşandığı bir kuruluştur. Bu nedenle sağdık müşteri anlayışına kayıtsız kalmayıp, her yıl yeni ve kaliteli bankacılık kampanyaları düzenlemektedir. Ülke çapında kaliteli ve yaygın hizmet ağı ile her zaman bir adım önde olmayı amaçlıyor. Banka gerek personelleri, gerekse teknolojik imkanları ile göz doldurmaya devam etmektedir.

Anında Kredinin Gerekli Belgeleri

Bankanın vermiş olduğu bazı kampanyalı hizmetleri için bir takım belgeler talep edilebiliyor. Bu belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde temin etmeniz istenir. Evrakların size ait olduğunu ve doğru bilgilere sahip olduğunu lütfen kontrol ediniz. Dilerseniz bir çok hizmete yarar bazı belgeleri şu şekilde sıralayalım;

  • Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru formu,
  • T.C. Kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve/veya fotokopisi,
  • Net gelir durumunuzu gösteren bordro ve/veya belge

Anında Krediye Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye iş bankası ihtiyaç kredisine başvuran müşterilerine telefon ve internet şubesi, SMS hatları, ATM cihazları ve daha bir çok başvuru yöntemi sağlıyor. Bu yöntemlerin her biri büyük kolaylık sağlamaktadır.

  • İş bankası internet şubesinde belirtilen hızlı kredi başvurusu seçeneği
  • SMS kredi başvurusu için anında kredi seçeneğini kullanmak için 4402’ye NAKİT T.C. KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında bir boşluk bırakarak mesaj atabilirsiniz.
  • 0850 724 0 724 numaralı telefon şubesini arayıp, yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir konu var; iş bankası müşterisi değilseniz hızlı kredi seçeneği için banka telefon şubesini aramanız gerekmektedir.
  • Bankanın sahip olduğu bankamatik cihazlarından hemen başvuru yapabilirsiniz.

Bankanın herhangi bir başvuru noktasından yapılan başvurular sonrası, SMS veya çağrı yolu ile aranabilirsiniz. Aramanın temel nedeni, başvurunuzun alındığını belirtmek ve doğruluğunu teyit etmek olabiliyor.

Türkiye iş bankası anında ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için geç kalmadınız! Hemen bankanın hizmet noktalarını kullanarak, detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir kısım varsa, lütfen alt kısma yorum olarak belirtiniz. Aklınıza takılan sorulara en kısa süre içerisinde yanıt bulmaya çalışmaktayız.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.