İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi

Türkiye Cumhuriyeti İş Bankası
İş bankası cumhuriyet tarihindeki en köklü banka olması ve sarsılmaz yapısı sayesinde, güven duygusunun yoğun yaşandığı rahat bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu nedenle sağdık müşteri anlayışına kayıtsız kalmayıp her yıl yeni ve kaliteli kredi kampanyaları geliştirmeye devam etmekte. Ülke çapında kaliteli ve yaygın hizmet ağı ile her zaman bir adım önde olmayı amaçlayan iş bankası, gerek kadro personeli gerekse teknolojik imkanları ile göz doldurmaya devam etmektedir.

İş Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Gerekli Belgeler
İş bankası kredi başvuruları için temel olarak istenen bazı gerekli belgeler bulunmakta, bu belgeleri banka personeli sizden talep ettikleri süre içerisinde kendilerine teslim edilmesi gerek ve kredi transfer işlemi bu koşullar altında tamamlanması gerekmektedir.
• Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru formu,
• T.C. Kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve/veya fotokopisi,
• Net gelir durumunuzu gösteren bordro ve/veya belge

iş-bankası-kredi-başvurusu

 

İş bankası kredi başvurusu
İş bankası ihtiyaç kredisine başvuran müşterilerine tüm şubeleri dahil, işbank İnternet şubesi, telefon şubesi, sms kredi başvurusu ve daha bir çok başvuru yöntemi ile kolaylık sağlamaktadır. Anında kredi başvurusu iş bankası ayrıcalıkları ile devam ediyor.
-İşbank İnternet şubesinde belirtilen hızlı kredi başvurusu seçeneği ile,
-Sms kredi başvurusu için anında kredi, hızlı kredi seçeneğini kullanmak için 4402’ye NAKİT T.C. KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında bir boşluk bırakarak mesaj atabilirsiniz.
– 0850 724 0 724 İş bankası telefon şubesini arayarak, yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir konu var; iş bankası müşterisi değilseniz hızlı kredi seçeneği için banka telefon şubesini aramanız gerekmektedir.
– İş bankası bankamatikler’inden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Ayrıca iş bankası kredi başvuru seçeneklerinden hangi yol ile başvurunuzu gerçekleştirirseniz, gerçekleştirin banka size telefon ile geri dönüş yapmaktadır. Daha detaylı ve doğru bilgiler almak için lütfen iş bankası telefon şubesini arayınız.

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi
Puan
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

1 Yorum

  1. Jad kimi

    5 Ocak 2016 at 08:21

    Bu kolay kredi artık sadece ciddi insanlar kaydolmak için gerekli olan% 2 faiz oranıyla, dışarı verilmiş olduğundan genel kamuoyunu bilgilendirmek.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir