İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi için Başvuru Yapma

Türkiye İş bankası anında İhtiyaç kredisi ve bu kampanyaya ilişkin bilgileri burada bulacaksınız. Şayet tüm bu bilgiler arasında kafanızı kurcalayan herhangi bir durum olursa, aşağıya yorum bırakınız. Uzman kadromuz ile çok hızlı bir şekilde araştırma yaparak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türkiye Cumhuriyeti İş Bankası; Cumhuriyet tarihindeki en köklü bankası olması ve sarsılmaz yapısı ile güven duygusunun yoğun yaşandığı bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu nedenle sağdık müşteri anlayışına kayıtsız kalmayıp, her yıl yeni ve kaliteli kredi kampanyaları geliştirmeye devam eder. Ülke çapında kaliteli ve yaygın hizmet ağı ile her zaman bir adım önde olmayı amaçlıyor. Türkiye iş bankası gerek personelleri, gerekse teknolojik imkanları ile göz doldurmaya devam etmektedir.

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

İş bankası kredi başvuruları için temel olarak istenen bazı gerekli belgeler bulunmakta, bu belgeleri banka personeli sizden talep ettikleri süre içerisinde kendilerine teslim edilmesi gerek ve kredi transfer işlemi bu koşullar altında tamamlanması gerekmektedir.
• Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru formu,
• T.C. Kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve/veya fotokopisi,
• Net gelir durumunuzu gösteren bordro ve/veya belge

is-bankasi-kredi-basvurusu

İş bankası kredi başvurusu
İş bankası ihtiyaç kredisine başvuran müşterilerine (tüm şubeleri dahil); işbank İnternet şubesi, telefon şubesi, sms kredi başvurusu ve daha bir çok başvuru yöntemi sağlar. Bu yöntemlerin her biri büyük kolaylık sağlamaktadır. Anında kredi başvurusu iş bankası ayrıcalıkları ile devam ediyor.

 • İşbank İnternet şubesinde belirtilen hızlı kredi başvurusu seçeneği ile,
 • Sms kredi başvurusu için anında kredi, hızlı kredi seçeneğini kullanmak için 4402’ye NAKİT T.C. KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında bir boşluk bırakarak mesaj atabilirsiniz.
 • 0850 724 0 724 İş bankası telefon şubesini arayarak, yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir konu var; iş bankası müşterisi değilseniz hızlı kredi seçeneği için banka telefon şubesini aramanız gerekmektedir.
 • İş bankası bankamatikler’inden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  Ayrıca iş bankası kredi başvuru seçeneklerinden hangi yol ile başvurunuzu gerçekleştirirseniz, gerçekleştirin banka size telefon ile geri dönüş yapmaktadır. Daha detaylı ve doğru bilgiler almak için lütfen iş bankası telefon şubesini arayınız.

İş bankası anında İhtiyaç kredisi kampanyası hakkında aklınıza takılan herhangi bir kısım kaldı mı? Şayet kaldıysa lütfen bizlere yazmaktan çekinmeyiniz. Bu tip bilgileri sizlere vermekten büyük onur duyarız.

1 Yorum

 1. Jad kimi

  5 Ocak 2016 at 08:21

  Bu kolay kredi artık sadece ciddi insanlar kaydolmak için gerekli olan% 2 faiz oranıyla, dışarı verilmiş olduğundan genel kamuoyunu bilgilendirmek.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.