İş Bankası 2016 Kredi Kampanyası

İş bankası yeni yıl kredisi kampanyası ile bu yılbaşında yine yüzleri güldürmeye devam ediyor. İş Bankası 1.300’ün üzerinde şubesi ve anında bankacılık kanallarıyla her an her yerde sloganı ile İhtiyaçlarınıza anında kredi yanıtı veren bir bankadır. Yılbaşına özel kredi faiz oranları ile sizleri ve sevdiklerinizi maddi anlamda sorunsuzca yeni yıla taşıyor. İş bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kredi hizmetlerinden tarım, taşıt, konut kredilerinin yanı sıra, yılbaşı ve bayramlar gibi özel günlerde düşük faiz oranları ile kredi kampanyaları sunmuş olduğuna sürekli olarak tanıklık etmekteyiz. Bu düşük faizli kredi fırsatlarına bir yenisini 2016 yılına girdiğimiz bu günlerde sunuyor! İş bankası yılbaşına özel kredi kampanyasından yararlanmak isteyen banka müşterilerinin, yerine getirmesi gereken bazı koşulları belirtme konusunda yardımcı olmaya çalışalım.

iş-bankası

İş Bankası Yılbaşı Kredi Başvurusu
Yılbaşı kredi başvurusu İş bankası şubelerinden, İş bankası İnternet bankacılığı ve SMS kredi başvurusu ile gerçekleştirilebilir. İster cep telefonunuzun İnternet ve uygulama özellikleri ile iş bankası İnternet şubesinden başvurun. İsterseniz’de cepten başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında birer boşluk bırakıp, 4402’ye SMS ile gönderin. (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000).
Ayrıca;
-İnternet Şubesi
-Bankamatikler
-0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden
-İşCep, İşTablet ten
-Şubelerimizden kolayca başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İş bankasında azami kredi tutarı 50.000 Tl. ve azami vade 36 ay olarak belirlenmektedir.
Üstelik başvurunuzu hangi yöntem yardımı ile yaparsanız yapın, cevabı hemen cebinize gelir.

* Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
Daha detaylı bilgiyi www.isbank.com.tr adresinden alabilirsiniz. Yukarıda verilmiş olan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı verilmiş olup, iş bankası resmi içerikleri ile ilişkilendirilemez. Detaylı bilgiyi kesinlikle iş bankası resmi İnternet sitesinden veya şubelerinden alınması gerekmektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.