İnternet’ten Vodafone Lira Yükleme

İnternet’tenVodafone Lira Yükleme

İnternet’ten Vodafone lira yükleme artık çok kolay! Bu hizmeti bir çok yerden alabilme şansına sahip olunduğu gibi, Vodafone resmi İnternet sayfası ve “Vodafone yanımda” uygulaması ile yükleme yapmak şansına sahip olunmaktadır. Cep lira yüklemesi yapmak için ihtuyac duyacağınız malzemeler; bir Vodafone hat ve bir tane de “Kredi kartı“. Cep lira yükleme hizmeti sadece uygulama ya da resmi İnternet sayfası aracılığı ile değil, sektörün önde gelen isimlerinin İnternet bankacılığı adreslerinden de yapılabilmektedir. Aşağıda sizler için, İnternet şubesi girişi yaparak nasıl lira yükleneceğini adım, adım anlatmaya çalışalım.

Vodafone-lira-yuklemeİnternet Bankacılığı Cep Lira Yükleme

Kredi kartı hizmeti almış olduğunuz bankanın resmi İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra, kendi profilinize daha önce belirlemiş olduğunuz şifreniz ile giriş yapınız. Ardından ödemeler menüsü içinde yer alan “GSM lira yükleme” ya da buna benzer bir ifade kullanılmış seçeneği tıklayınız. Burada karşınıza telefon operatör şirketleri çıkacak ve sizin hizmet almış olduğunuz firmayı işaretleyiniz. Bundan sonrası oldukça kolay ve anlaşılır bir şekilde devam edecektir. Öncelikle ne kadar yükleme yapmak istediğinizi, belirli bir şablon üzerinden belirleyiniz. Ardından ödeme yapmak istediğiniz kredi kartının bulunduğu butonu tıklayıp, tüm seçenekleri tekrar gözden geçiriniz. Telefon numarasının ve yükleme bilgilerinin doğru olduğu kanaatine vardı iseniz, sayfanın alt kısmında bulunan “Onay” butonuna tıklayınız. Bu işlem sonrası karşınıza ödeme makbuzunuz çıkar ve bu makbuzu ister o an için görüntüleyebilir, ister daha sonra bakmak için e-mail adresinize elektronik makbuz olarak gönder butonuna basabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Tanımlı Telefon Numarası

Ayrıca aynı şekilde “ödemeler” ve “GSM” menülerine giriş yaptıktan sonra, yükleme yapmak istenilen telefon numarasını tanımlanabilir. Bu tanımlama işlemi sonrası her yükleme yapmak istenildiğin de, artık bilgileri tek, tek girmeye gerek kalmayacaktır. Birden fazla telefon numarası tanımlama şansına sahip olunduğu gibi, her bir numara için ayrı isim atama imkanına sahip olunur.

  • 1.Tanımlı numara: 0542******* – Turhan
  • 2.Tanımlı numara: 0545******* – Kerem

Şeklinde isim kolaylığı ile tanımlama şansına sahip olunmaktadır. Bu isim ve numara tanımlama işlemini alt, alta düzenli bir liste halinde belirme şansına sahip olunmaktadır.

Vodafone-tl-yuklemeİnternet’ten Cep Lira Yükleme Ücreti

Genelde bankalar; kredi ya da kredi kartı hizmeti alan müşterilerinden, cep lira yükleme işlemi yapmak için her hangi bir ücret talep etmez. (Bankaya göre farklılık gösterir.) Telefon lira yükleme yapmak isteyen kişiler için bazı kurum ve kuruluşlar komisyon ücreti talep edebilir. Yukarıda adı geçen “İnternet üzerinden kredi kartı ile Vodafone lira yükleme” başlıklı yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı yapmak amacı ile oluşturulmuştur. Vodafone cep lira yükleme hizmeti ile, kredibanka.org adresi arasında her hangi bir ilişki ya da kâr ortaklığı yoktur. Kredibanka.org adresi Vodafone ile her hangi bir ortaklık ya da kâr amacı güden bir ilişki içinde değildir. Bahsetmiş olduğumuz gibi yazım, tamamen bilgilendirme amaçlı olarak yazılmıştır. Detaylı tüm bilgileri Vodafone resmi İnternet sayfası ve müşteri hizmetleri ya da hizmet almış olunan bankanın İnternet şubesi ve müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek alınabilir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.