ING Bank Teknokredi Başvuru Şartları

ING Bank Teknokredi Başvuru Şartları

Alternatif bankacılık hizmetleriyle ön plana çıkan ING Bank Teknokredi başvuru şartları ile ilgili yazımızda teknokredi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. ING Bankın Teknosa ile yapmış olduğu işbirliği sonucunda ortaya çıkan ING Bank Teknokredi, tüm Teknosa müşterilerine anında kredi kullanma olanağı sağlıyor. Mağazadan çıkmadan anında kredi sloganıyla duyurulan Teknokredi, Teknosa mağazalarından çıkmadan kredi başvurusu yapmanızı sağlayan bir kredi uygulamasıdır. Teknokredi ile alt kredi limiti 750 lira olurken, üst kredi limiti de 15 bin lira olarak belirlenmiştir.

TeknoKredi Şartlar Ve Koşulları

Teknokredi bir ihtiyaç kredisi olduğundan başvuru şartları da ihtiyaç kredilerindeki başvuru şartlarıyla aynıdır. Herkes Teknokrediye başvuruda bulunabilir. Ancak kredinin onaylanıp onaylanmayacağı, kredi notunuz, aylık geliriniz, borçluluk durumunuz gibi mali bilgileriniz doğrultusunda gerçekleşecektir. Eğer yüksek bir kredi notuna, yeterli mali kaynağa ve istenen sigortalılık süresine sahipseniz teknokredi almanızın önünde hiçbir engel yoktur.

Teknokredi Başvurusu

Teknokredi başvurusu yapabilmek için izlemeniz gereken basit dört adım bulunmaktadır. Teknokredi kullanmaya karar verdiğiniz takdirde öncelikle bir Teknosa mağazasına gitmeniz gerekmektedir. Buradan temin edeceğiniz Nakit kart vasıtasıyla Teknokredinizi kullanabilirsiniz. Teknokredi kullanmak istediğinizi belirttiğinizde Teknosa tarafından bu kart size temin edilecektir. Nakit kartı temin etmeninizin ardından cep telefonunuzun mesaj bölümüne TC kimlik bilginizi, kartın üzerinde bulunan başvuru kodunu yazarak 2229’a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu ilk iki adımı tamamladığınızda cep telefonunuza mesajla bir onay kodu gönderilecektir. Teknosa mağazasının içerisinde bulunan ING Bank hizmet noktasından cep telefonunuza gelen onay kodunuzu ve kimlik bilgilerinizi doğrulatarak sözleşmenizi imzalayın. Bu adımları tamamladığınızda krediniz artık kullanıma hazır hale gelecektir. Teknosa mağazalarından yapacağınız 750 lirayla 15 bin lira arasındaki alışverişlerinizde Teknokrediyi kullanabilirsiniz. Çektiğiniz kredi tutarı Teknosa’dan aldığınız üründen daha fazlaysa, örneğin 3000 lira tutarında kullandığınız krediden 2500 lirasını Teknosa mağazalarında harcadınız, kalan tutarı ING bank ATM’lerinden çekebilir ya da nakit kart aracılığıyla başka mağazalarda kullanabilirsiniz. Kredi geri ödemelerinizi de nakit kartla yapabilir ya da ING bank şubelerine başvurarak kredi geri ödemelerinizi yatırabilirsiniz.

İNG Bank Teknokredi Başvuru Şartları ve diğer kredileri hakkında bilgi paylaşımları yaptığımız KREDİLER kategorimizi inceleyiniz. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.