ING Bank Kredim Sonsuz Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir ING Bank hizmeti olan ”Kredim Sonsuz” uygulaması, gelecekte doğabilecek olası ihtiyaçlar için müthiş bir özelliktir. İleriye dönük ihtiyaçları karşılayabilmek için önceden hazırlıklı olmanı ve dilediğin zaman onaylanmış kredini kullanabilmeni sağlar. Dilerseniz hemen ING bank kredim sonsuz başvurusu şartlarına kısaca bir göz atalım.

ING Bank Kredim Sonsuz Başvurusu Şartları?

Kredim sonsuz hizmetine yapılan başvurular, ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilir. Bu hizmetin sağladığı tek avantaj hazır kredi değildir. Kredim sonsuz ile kredi kartı limitini, kredi paketine kolayca dahil edebilirsiniz. Ayrıca borçları 48 aya varan vadelerle taksitlendirme şansına sahip olabilirsiniz. Kredim sonsuz hizmetine başvurduktan sonra onay aldığınız takdirde kredi tutarınız, kredi kartı hesaplarına ve destek hesaplarına tanımlanır. Bu yüzden bu hizmeti alabilmeniz için destek hesabı ya da kredi kartı kullanıcısı olmanız ve hayat sigortası yaptırmanız gerekir. Bu şartları sağlıyorsanız tek yapmanız gereken başvuru yapmak olacaktır. Bu uygulamayı, ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanmak üzere bankaya talimat vermeniz yeterli olacaktır.

ing bank kredim sonsuz basvurusu

ING bank kredim sonsuz

Talep edilecek kredi desteği miktarı ve limitine, bazı kriterleri değerlendirerek banka karar verecektir. Banka bu değerlendirmeyi yaparken;

 • Daha önce kullandığınız kredileri,
 • Kredi kartı kullanımlarını,
 • Banka sicilini,
 • Kredi notu,
 • En önemlisi aylık gelirinizi baz alır.

Geliriniz ne kadar yüksek olursa, hazır krediniz limiti de o kadar yüksek olacaktır.

Kredi kartı veya destek hesabı olmadan başvuru yaparsanız, banka sizden öncelikle bu hizmetlere başvuru yapmayı talep edecektir. Daha sonra süreç aynı kriterler değerlendirilerek devam edecek ve hazır kredi için gerekli işlemler yürütülecektir.

Kredim Sonsuz Hizmetinin Özellikleri

Kredim sonsuz hizmetinden en iyi şekilde faydalanmak için limit kontrolü, kredi kullanımı ve tekrar kullanımlarla ilgili bazı özellikleri bilmeniz faydalı olacaktır.

 • Hazır kredinin tamamını tek seferde çekmeniz gerekmez. Limitiniz dahilinde parça parça çekebilirsiniz.
 • Kredi kartı limitiniz ihtiyaç duymuş olduğunuz rakamdan fazla ise bir kısmını destek hesabının bakiyesine aktarıp, ihtiyaç kredisi kapsamında çekebilirsiniz. Ancak bu şekilde kullanılan krediler için ihtiyaç kredisi hizmetinin kuralları ve faiz oranı uygulanacaktır.
 • Kullandığınız tutarın ödemesini vadesi geldiğinde yapmış olmalısınız. Limitinizde, yaptığınız ödeme tutarı kadar yer açılacaktır.
 • Tekrar kullanımlar da kredi veya destek hesaplarını kullanmadıysanız, sözleşmenizdeki kurallar geçerli olacaktır.
 • Kredi limiti, isteğiniz üzerine veya otomatik olarak banka tarafından arttırılabilir.
 • Kredim sonsuz hizmetinden yeterince faydalanmış olduğunuzu düşünüyorsanız, hesabınızı sadece bir mesaj (SMS) göndererek iptal edebilirsiniz. ”KREDİMSONSUZİPTAL” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra ”11 haneli T.C. kimlik numaranı” ekleyip 2205’a gönderdiğiniz zaman hesabınızda borç görünmüyor ise iptal işlemi gerçekleştirilir.

ING Bank tarafından hazır kredi kapsamında sunulan kredim sonsuz’da size sunulan faiz oranı %1,39’dur. Örneğin 48 ay vadeli olmak üzere 15.000 TL’lik bir kredi kullanmak isterseniz, aylık taksitleri 456, 58 TL olacaktır. Dolayısıyla kredinin toplam maliyeti 21.915 TL olarak belirlenecektir. Toplam kredi maliyetini düşürmek için kredi ödemelerini daha kısa vadeli olarak yapılandırma yapabilirsiniz.

Kredi kartı borcunu taksitlendir!

Son söz; Kredim sonsuz kullanıcısı olarak kredi tahsis ücretinden muaf tutulacaksınız. Bu nedenle oldukça kaliteli ve aktif bir hizmet alabileceğinizi vurgulamak isteriz. Dilerseniz bu konuda aklınıza takılan tüm soruları bize yazabilirsiniz. Uzman kadromuz ve takipçilerimiz tarafından bir çok soruya anında cevap verilebilmektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.