İNG Bank Findeks Kredi Kampanyası

İNG Bank Findeks Kredi Kampanyası

Borcuna sadık müşterilerine özel olarak düzenlenen “İNG Bank Findeks Kredi Kampanyası”, 2016 yılına bomba gibi düşen bir kredi kampanyası olma özelliğini taşımaktadır. İNG Bankası borcuna sadık müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu bu özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile, ihtiyaç sahiplerine 100.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. Ayrıca İNG Bank müşterisi olan ve bu krediye başvuru yapan kişilere özel olarak, krediye başvuru sonrası banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan anında hesaba yatırılıyor. Şimdi ing bank findeks kredi kampanyası ile ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, İNG bank İnternet şubesi girişi yapmanız ve kredi başvuruları bölümünden bilgi almanız yeterli olacaktır.

ing-bank-ihtiyac-kredisi-basvuruİNG Bank Findeks Kredisi Uyarıları

  • Kredi başvurusu sırasında beyan edilen ve banka sisteminde kayıtlı olan bilgiler kontrol edilecektir. Gerekli görülmesi halinde İNG Bank tarafından başvuruda bulunan kişi banka şubesine davet edilme hakkını İNG Bank saklı tutar.
  • İnternet şubesi aracılığı ile kredi kullandırımı sırasında paranın hesaba hemen yapabilmesi için gelir kontrolü yapılmaktadır.
  • Gerekli görülmesi durumunda ING bank kişiyi gelir Belgesi ile birlikte şubelerine davet edebilir.

Krediye Ait Kampanya Koşulları

İhtiyaç kredisini artık Findeks kredi notuna göre 100.000 TL ‘ye kadar, size özel hazırlanmış fırsatlardan yararlanarak kullanma şansına sahipsiniz.

  • Faiz Oranı aylık %1.49
  • Bu kampanya 100.000 TL. Ve 36 aylık vade seçeneklerine göre ayarlanmıştır.
  • Kredi Tahsis Ücreti, bu tutarın %0.5’ı kadar olur.

Bilmeniz gereken en önemli husus ise; Düşük faizli kredi kampanyasından yararlanmak için KKB Risk raporuna göre kredi skoru 1.700 ve üzeri olması gerekmektedir. Findeks kredi notu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen takipçilerimizin, ilgili sayfamızı ya da kredi notu başlıklı kategorimizi incelemesi faydalı olacaktır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “İNG Bank Findeks ihtiyaç kredi kampanya başvurusu” içerikli yazımız, tamamen bilgilendirme amacı ile yazılmıştır. Bu konu hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgileri İNG resmi İnternet sayfası aracılığı ile ya da İNG Bank müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile alabilirsiniz. Konu hakkında soru sormak ya da öneride bulunmak için, lütfen iletişim veya yorum kutusunu kullanınız. ING bankasına ait diğer kredi ya da kredi kartı fırsat ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, lütfen üst menüde bulunan “Kredi” ya da “Kredi Kartı” seçeneklerini kullanınız.

ing-bank_ihtiyac_kredi

İNG Bank Findeks Kredi Kampanyası
Puan

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir