İNG Bank Findeks Kredi Kampanyası

İng bank kredi notu öğrenme ve sorgulama seçeneği sunuyor! Bu kapsamdan yararlanmak için aşağıda belirtilen yöntemleri kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi notu sorgulama sayfasını ziyaret ederek, konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. İNG bank findeks kredi kampanyası bilgilerine geçelim…

ing bankasi findeks kredi kampanyasi

Borcuna sadık müşterilere özel düzenlenen “İNG bank Findeks kredi kampanyası” bir çok kişiyi risk raporu sorgulama konusunda teşvik etmektedir. İNG bankası, borcuna sadık müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu bu özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile ihtiyaç sahiplerine 100.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. Ayrıca ING bankası müşterisi olanlara özel olarak düzenlenen bu kampanyaya başvuru yapanlar, banka şubesine gitmeden nakit para elde edebiliyor. Banka şubesine gerek kalmıyor çünkü nakit para kişinin mevduat hesabına yatırılıyor. Hesaba yatan parayı dilediğiniz zaman çekebilir ve anında kullanabilirsiniz.

İNG Bank Findeks Kredi Kampanyası

  • Kredi başvurusu sırasında beyan edilen ve banka sisteminde kayıtlı olan bilgiler kontrol edilecektir.
  • Gerekli görülmesi halinde İng bank tarafından, başvuruda bulunan kişi banka şubesine davet edilebilir.
  • İnternet şubesi aracılığı ile kredi kullandırımı sırasın da paranın hesaba hemen yapabilmesi için gelir kontrolü yapılmaktadır.
  • Gerekli görülmesi durumun da ING bank kişiyi gelir belgesi ile birlikte şubelerine davet edebilir.

ING Bank Kredisi Kampanya Koşulları

İhtiyaç kredisini artık Findeks kredi notuna göre 100.000 TL ‘ye kadar, size özel hazırlanmış fırsatlardan yararlanarak kullanma şansına sahipsiniz.

  • Faiz oranı aylık %1.49
  • Bu kampanya 100.000 lira ve 36 aylık vade seçeneklerine göre ayarlanmıştır.
  • Kredi tahsis ücreti, bu tutarın %0.5’ı kadar olur.

Bilmeniz gereken en önemli husus ise; Düşük faizli kredi kampanyasından yararlanmak için KKB (Kredi Kayıt Bürosu) risk raporuna göre kredi skoru 1.700 ve üzeri olması gerekmektedir. Findeks kredi notu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen sayfa başında verilen linke tıklayınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “İNG Bank Findeks ihtiyaç kredi kampanya başvurusu” içerikli yazımız, bilgilendirme amacı ile yazılmıştır. Bu konu hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgileri resmi İnternet sayfası ya da İNG bank müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile alabilirsiniz. Konu hakkında soru sormak ya da öneride bulunmak için lütfen yorum kutusunu kullanınız. İNG bankası kredi ve kredi kartı kampanyaları hakkında güncel bilgileri bizden alabilirsiniz. Dilerseniz kredi banka ana sayfamızı ziyaret edin ve güncel bilgilere ulaşın. Verilen kampanya şartları ve tüm bilgileri, İNG bankası tarafından sunulmaktadır. Bu bilgilerin tamamı banka tarafından değiştirilebilir veya sonlandırılabilir.

 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.