İNG Bank EFT Ücreti 2016

İng Bank EFT İşlemleri

Günümüz Türkiye’sinde bankacılık alanında adından sürekli söz ettiren bankalar arasında yerini alan İng bankası, müşterilerine sunmuş olduğu anında bankacılık ve kaliteli hizmetler bankayı tercih edilenler arasında üst sıralara taşımaktadır. İng bank sürekli olarak güncel tuttuğu kampanyalarının yanı sıra, müşterilerinin para transfer işlemleri için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle hesaplar arası yapılan elektronik fon transferi (eft) işlemi, bankanın üzerinde sürekli çalışmalar yaparak ücretlendirme ve hizmet alanları konusunda geliştirmeler yaptığı bir alandır. İng bank’dan yapacağınız eft işlemleri için bilmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle eft işlemlerini her saat yapamadığınızı bilmelisiniz. İng bank eft saati makalemiz den, zaman aralıkları için destek alabilirsiniz. Ayrıca banka bu işlem için müşterilerinden bir miktar ücret tahsil etmektedir. İng bank Eft Ücreti için belirlenen ücretler, alınan hizmet noktasına göre farklılık göstermektedir. Örneğin İnternet şubesi ile banka şubesi eft hizmet ücreti aynı değildir.

 

İng Bank EFT Ücreti 2016

İng bankası eft işlemlerinizi şubeler, İnternet şubesi, mobil bankacılık, ATM’ler ve telefon bankacılığı ile anında ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız yöntemlere göre ücret talep edilir. Örneğin İng İnternet şubesi eft ücreti—-3.50 TL. Olurken, düzenli ve ileri tarihli eft işlemleri için 3.00 lira yeterli olmaktadır (bankanın sunmuş olduğu en ucuz eft işlemi). Ayrıca İnternet şubesinden yapılan geç eft işlem ücreti 6.50 liradır. Bu ücret saat 16:00 ile 17:15 arası gerçekleştirilen eft işlemlerinde uygulanmaktadır. Şubeden giden eft işlem ücretleri; kasadan ve hesaptan yapılan eft işlem ücreti asgari tutarı 39.00 TL. Olurken, azami tutar ise 349.00 TL’dir. Düzenli ve ileri tarihli eft işlem ücreti 5.00 lira (İşlem başına alınan ücrettir), geç eft ücretleri ise asgari tutar 47.25 TL. Olurken, azami belirlenen tutar 357.00 TL’dir. Şubeden yapılan bu işlemlerin oranı %0.5 olarak değerlendirilmiştir.

 

Yukarıda belirtilen İng Bank EFT ücreti 2016 yılı için resmi sayfalarından alınmış olup, bu ücretlere BSMV dahildir. Banka oran ve rakamlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.