ING Bank Bayram Kredisi 3 Ay Ertelemeli

ING, Ramazan Bayramı öncesi sevindirici haberi verdi. “ING bank bayram kredisi” almak için artık bir çok neden var! Tam 100 bin TL’ye kadar, 48 ay vadeli ve üstelik, 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sizleri bekliyor. Bayram öncesi nakit ihtiyaçları karşılamak için bu iyi bir fırsat olabilir! Dilerseniz hemen kampanya özellik ve şartlarına kısaca bir göz atalım.

En fazla 100 bin TL.

Ing bank bayram kredisine başvuru yapmak isteyenlerin, başvuru yapabileceği üst limit 100.000 lira olacaktır. Oldukça yüksek bir rakam belirlenmiş olması, bir çok kişi tarafından tercih sebebi olacaktır.

ing bank bayram kredisi

ing bank bayram kredisi

12, 24, 36 ve tam 48 ay vadeli

Bir çok kişi tarafından bayram kredileri kısa vadeli olarak tercih edilebiliyor. ING, sizin tercihinizi hesaba kattı ve tam kırksekiz (48) aya varan vade seçeneklerini, kampanyaya dahil etti. Evet! Ramazan bayramı ihtiyaçlarını karşıla, ödemesini tam 4 yılda tamamla! Dilerseniz 6, 9, 12, 24 ve en çok tercih edilen 36 ay vadeli seçenekleri de kullanabilirsiniz.

Tam 3 Ay Sonra Ödemeye Başla!

Ing bank, bayram kredisi avantajları bu kadarla sınırlı değil! Yüzbin lira ve 48 aylık vade oranları derken, 3 ay ertelemeli ödeme imkanı da sunulmaya başlanmıştır. Evet, yanlış duymadınız! Bayram kredisini Mayıs ayında kullananlar, ödemeye Temmuz ya da Ağustos ayında başlıyor. Yani krediyi aldığın ay ve sonraki iki ay rahatsın.

Diğer bankalar burada!

ING Bank Bayram Kredisi Şartları

Ramazan bayramı öncesi ihtiyaçları karşılamak için hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yöntemleri ve şartları aşağıda belirtilmiştir.

ing kredileri

ing kredileri

Şartlar ve koşullar nelerdir?

  • Kredi taksit süresi minimum 3 ay, maksimum 48 ay vadeli olarak temin ediliyor.
  • Kredi tutarının %0,5 kadarı, “dosya masrafı” olmaktadır.
  • Faiz oranları, Findeks kredi notu durumuna göre farklılık göstermektedir. Örneğin; Skoru 1.850 olan bir kişi için faiz oranı %1,49 olmaktadır.

Bayram Kredisi Faiz Oranları

Ing bank bayram kredisi faizleri, Findeks skoruna göre değişiklik gösteriyor. Kredi faiz oranı ve kkb skoru bilgilerine şu şekildedir;

  1. 1.850 ve üzeri puana sahip olanlar için faiz oranı yüzde 1,49 olarak belirlenmiştir.
  2. 1.800 ve 1.849 arası kkb skoru bulunanlar için faiz %1,59 olarak belirlenmiştir.
  3. KKB skoru 1.750 ya da 1.799 olan müşteri için faizler yüzde 1,69 olarak belirlenmiştir.
  4. 1.700 veya 1.749 puana sahip olanlar için ise %1,69 olmaktadır.
  5. Son olarak kkb skoru 1.600 ve 1.699 sınırı olanlar için belirlenen faiz oranı ise %1,74 olarak belirlenmiştir.

Findeks kredi notu nasıl öğrenilir?Buraya tıkladıktan hemen sonra karşınıza sorgulama işlemi hakkında tüm bilgiler çıkacaktır. Dilerseniz aklınıza takılan tüm soruları, hemen bir alt kısımda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, kampanyalar ve avantajlı finans haberlerine anında ulaşabilirsiniz. ING bank bayram kredisi güncel koşulları ve diğer tüm bilgileri için bknz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.