İndirimli Konut Kredisi Faizleri

2016 Konut Kredisinde İndirim!

2016, Ağustos ayı itibari ile İndirimli Konut Kredisi Faizleri vatandaşı yüzünü güldürdü! İlk adımın Ziraat Bankası tarafından atılması ve diğer bankalar tarafından sürdürülen indirimde, ev alacaklar büyük sevinç yaşamaya başladı. Bankaların yeni İndirimli Konut Kredisi Faizleri ve bankalara göre vadeleri aşağıda detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.

İndirimli Konut Kredisi Faizleri 2016

İndirimli Konut Kredisi Faizleri 2016

İndirimli Konut Kredisi Faizleri

Aşağıda sizlere sunacağımız bankalar ve bu bankalara ait yeni faiz oranları sunulmaktadır. Yazım sonrası yapacağınız tüm görüş ve öneriler değerlendirmeye alınıp, takipçilerimiz ile aynı anda paylaşılacaktır.

Ziraat Bankası
İlk açıklamanın bu bankadan gelmişti ve yapılan açıklamanın ardından, diğer bankalarda indirime gitmiştir. Ziraat Bankası 1 – 24 aylık vadelere %0.82, 25 – 60 aylık vadelere %0.90 ve 61 ay ile 120 aylık vadelerde ise faiz oranlarının yüzde %0.95 gibi oranlara çekildiğini bildirdi. Ziraat bankası konut kredisi faizlerini detaylı öğrenebileceğiniz sayfamız.

Vakıfbank
VakıfBank adına yapılan açıklamaya göre ise, 3-12 aylık vadelerde %0.80, 13-36 ay vade için %0.88, 37-60 aylık vadelerde %0.90 ve 61-120 aylık vade oranlarında ise yüzde 0.95 faiz oranları ile kredi kullanımı sağlayacak. Ayrıca Vakıfbank tarafından sürdürülen ”SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi” kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen müşterileri, 120 aylık vade imkanı ve çok avantajlı faiz oranları ile ev sahibi olabiliyor. Vakıfbank esnek ödeme koşulları ile en çok dikkat çeken bankalar arasına girmiştir; Sabit Taksitli, Artan Taksitli, Azalan Taksitli, Ara Ödemeli ya da Esnek Ödemeli seçeneklerinden herhangi birini tercih edebilir. Bu ödeme seçenekleri ise, müşterilerin zorlanmadan hane sahibi olmasına oldukça büyük olanaklar sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB)
TEB değişen piyasa ile birlikte 1 yıl ile 10 yıllık kredi alımları için belirlediği faiz oranlarını %0.99 olarak açıkladı. Türk Ekonomi Bankası tarafından kullanacağınız bu ürün değerlendirmesi, oldukça yüksek popülariteye sahip olmaktadır. Bankanın herhangi bir şubesine giderek anında başvuru yapabilir ya da oranlar hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Denizbank
Hakan ateş tarafından yapılan açıklamada, Denizbank tarafından da faiz oranlarının düşürüldüğü açıklanmıştır. Denizbank tarafından kullanılacak bu ürünü 24 aylık vadede kullanacaklar %0.89, 5 yıllık vadelerde kullanacaklar ise %0.99 gibi oranlar ile kullanabilecekler. Ayrıca 5 yılın üzerinden bir vade yapılması halinde ise, yüzde 1’in üzerine çıkarılacağı duyumları alınmıştır.

Halkbank

Halkbank aracılığı ile ev sahibi olmak isteyenler %0.80’den başlayan faiz oranları ile tanışıyor. Ayrıca Halkbank tarafından yapılan açıklamada, yeni vadeye göre değişen faiz oranları sunulacağı bildirilmiştir. Halk bankası müşterilerinin 1-24 aylık vadeler için %0.80, 25-48 ay vadelerde %0.89, 49-60 aylık vadelerde %0.90 ve 61-120 aylık vadeler için ise yüzde 0.95 faiz oranları sunulacaktır. Halkbank yeni konut kredisi paketi ile avantajlı olarak ev sahibi olabilir, yeni satın alınacak evler için kullanılan bu kredi üst limitini ise 1 milyon TL olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hasan Ünal tarafından yapılan açıklamalara göre, müşterilerinin en yakın şubelerine gelerek en avantajlı konut kredisi kullanımı yapabilecekleri vurgulanmıştır. Halk bankası şubelerine gidere anında başvuru yapabilir ya da faizler hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Akbank
Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre ise 60 aya kadar vadelendirilen konut kredilerini %0.99 olarak sundukları açıklanmıştır. Akbank tarafından sağlanan diğer kampanyalı ürünler ve bu hizmetlere başvurular için, sizde en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Garanti Bankası Mortgage

Garanti Bankası Mortgage Konut Kredisi Faizler İndirildi! Banka, bir hane sahibi olmak isteyen müşterileri için faiz oranlarında indirim yaparak kampanya duyurusunda bulundu. Garanti Mortgage 24 ay vadeli konut kredisi faiz oranlarını %0.95, 24-60 aylık vadelerde ise %0.99’a kadar düşürdüğünü belirtmiştir. Garanti bankası Mortgage sistemine dahil olmak için ise yapmanız gereken, en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne gitmek olacaktır. Şubelerde ”Tam Destek” sloganı ile hizmet veren müşteri temsilcileri, sizlere bu ve diğer bankacılık konularında oldukça ileri seviye bilgilendirmeler yapacaktır.

Finansbank
Finansbank tarafından yapılan açıklamada ise, 1 yıldan 10 yıla kadar olan kullanımlar için faizler %0.99’a düşürüldüğü bilgisi geldi. Finansbank tarafından bu hizmeti almak isteyenler, en yakın Finansbank şubesine gidebiliyor. Ayrıca sadece başvuru için değil, bu bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek içinde gidebilirsiniz.

İndirimli Konut Kredisi Faizleri

İndirimli Konut Kredisi Faizleri

Yukarıda sunmuş olduğumuz ”İndirimli Konut Kredisi Faizleri” başlıklı yazımız içinde bulunan faiz, vade ve konut kredisi oranları hakkında bankalar değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu nedenle yapacağınız başvurular öncesi, bu kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi almanızı ve bireysel olarak hesaplama yaptıktan sonra başvurmanızı tavsiye ederiz. Yapılan açıklamalar bilgilendirme amacı taşımakta olup, sayfamız hiç bir banka ya da finans kuruluşu ile ilişkilendirilemez. Lütfen bu ve diğer bankacılık konuları hakkında görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşınız. Teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Kredibanka.org

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.