Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

2018 Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve güncellenen bir çok bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz alt yorum yapma butonunu kullanarak, merak ettiğiniz soruları uzman ekibimize yöneltebilirsiniz. Bireysel ihtiyaç kredisi, kişilerin nakit para ihtiyaçlarını karşılamaları için belirlenmiş faizler ile verilmektedir. Bu faiz oranları BDDK tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Bankalar bu nedenle BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından belirlenmiş olan faiz üst limitinin, üzerine çıkamazlar. Bilgileri aldıktan sonra BDDK hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

bireysel ihtiyac kredisi faizleri

bireysel İhtiyaç kredisi faiz oranları

Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları bankalar ve finans kuruluşlarına göre farklılık göstermektedir. BDDK tarafından belirlenen üst sınırı geçmemek şartı ile serbest piyasa verilerine göre hareket edilebilir. Örneğin; BDDK tarafından belirlenen faiz oranı %2 diyelim. B bankası bu seviyenin altına inebilir ama üstüne çıkamaz. Yani %1.99 veya %0.99 yapabilir. Bunun yanı sıra yine B bankası, belirlenmiş bu seviyenin üzerine çıkamaz. Kısacası belirlenen limitin altına inilebilir ama üzerine çıkılamaz. Dilerseniz hemen bankaların güncel faiz oranlarına geçelim.

ihtiyac kredisi faizleri

İhtiyaç kredisi faizleri

Bireysel ihtiyaç kredisi güncel faiz oranları

Akbank İnternet şubesi üzerinden yapılan başvurular için %1,49 oranını belirlemiş. Aynı hizmete şubelerinden başvuru yapanlara %1,30 oranında bir seviye belirlemiştir. %1,30 seviyeli ürüne başvuru yapmak isteyenler için bazı şartlar belirlemiştir. Bu şartların bazıları; 1-48 ay vadeli ve 50.000 TL. üzeri başvurular için geçerli olmasıdır. Detaylı bilgileri resmi İnternet sayfasından alabilirsiniz.

Garanti bankası ihtiyaç kredileri için sürekli olarak kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalar oldukça büyük bir rağbet görmekte ve sürekli olarak yenilenmektedir. İhtiyaç için belirlenen faiz oranları ise %1,34’den başlıyor, %1,59’da son buluyor. Garanti bankasının İnternet şubesine girişi yaparak veya şubelerinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank en düşük bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları sunan bankalar arasına adını yazdırmıştır. %0,99’dan başlayan seviyelerde bir teklif görüyoruz. Talep edilecek paranın miktarına göre değişiklik gösterdiği gözlerden kaçmıyor. %0,99’dan başlıyor, %1,78’de son buluyor seviyeler. Şartlar ve koşullar hakkında bilgi almak için yukarıda bulunan ”banka şubeleri” başlıklı sayfamızdan ”Denizbank” menüsünü ziyaret ediniz. Buna göre Deniz bank üzerinden başvuru yapabilir, tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %1,29’dan başlıyor ve talep edilecek tutara göre farklılık gösteriyor. Online başvuru yapan müşterilerinin seviyeleri ise %1,27 olarak belirtilmiş. Bu tutarlar diğer bankalara göre biraz daha farklı görünüyor. Bir çok finans kuruluşu Online başvurulardan daha yüksek seviyelerde hizmet veriyor. QNB Finansbank, İnternet ve telefon üzerinden yapılan başvurular için daha düşük bir seviye belirlemiş.

Halkbank ihtiyaç kredisi faizleri ise %1,28 ile %1,35 arasında değişiklik göstermektedir. Halk bankası konut kredisi faiz oranlarından alışık olduğumuz düşük seviyeler, ihtiyaca yönelik hizmetlerde şu an için görünmüyor. Halk bankası bir çok kampanya ve fırsat sunan bir bankadır. Bu fırsatları takip ederek, bir çok işlem yapabilirsiniz. En avantajlı kampanyaları sunan finans kuruluşlarından biri olarak göze çarpıyor.

bireysel ihtiyac kredisi faizleri

İhtiyaç kredisi faiz oranları

En Düşük İhtiyaç Kredisi Faizleri

Bireysel ihtiyaç kredisi hizmeti, insanların kişisel gereksinimlerini karşılamaları için belirlenen faizlere göre verilmektedir. Bu hizmeti şu an için tüm bankalar vermekte ve sürekli olarak kampanyalar düzenlemektedir. En düşük ve en avantajlı hizmet veren bankayı bulmak, müşterinin kendi araştırmasına göre belirlenir. Araştırma yaparken, sayfamızda belirtmiş olduğumuz seviyeleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

Kredi notu dikkate alınarak başvuru yapılmalıdır. Bankaların düzenlemiş olduğu ürün kampanyalarına başvuru yapmadan önce KKB skoru sorgulama işlemi yapılabilir. Findeks kredi notu öğrenme işlemini yapan bir kişi, kredibilitesini öğrenebilir. Notlu risk raporu alarak, bankalarda bulunan tüm borç ve limitlerinizi öğrenebilirsiniz. Bu konu hakkında ki diğer tüm bilgileri kredi notu öğrenme sayfamızda bulabilirsiniz.

kredi banka

kredibanka.org

Güncel Faizler Hakkında

Yukarıda vermiş olduğumuz tüm bilgiler, bankaların resmi yayım organları takip edilerek hazırlanmıştır. Bu nedenle başvuru esnasındaki oluşabilecek değişiklikler bankalar ile müşteri arasında dengelenecektir. Kişinin Findeks notu ve bankaların vermiş olduğu para miktarına göre oranlar değişiklik gösterebilir. Bu nedenle başvuru esnasında müşteri temsilcisi ile aranızdaki diyaloğu sıkı tutmanızı öneririz. Aklınıza takılan her türlü soruyu sorma hakkınız bulunmaktadır. Belirtmiş olduğumuz finans kuruluşlarının yetkilileri, oldukça kibar ve ilgili personellerdir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşanmayacağını umut ediyoruz. Konu hakkında aklınıza takılan herhangi bir soruyu, aşağı kısımda bulunan kutucuğa bırakabilirsiniz. Uzman kadromuz aracılığıyla anında araştırma yapılır ve en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılmaya çalışılacaktır. Yazının yayınlanma tarihi 13.11.2017

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.