HSBC Taşıt Kredisi

HSBC Taşıt Kredisi Kampanyasına katılarak hayalini kurduğunuz otomobilin sahibi olabilirsiniz. “Taşıt kredisi çekmek istiyorum” diye düşünenlerin ya da düşük faizli taşıt kredisi kampanyası arayanlar, daha fazla düşünmeyin ve sayfanın devamına bir göz atın. Sayfanın devamını okuyup, başvuru seçenekleri ve kampanyaya ait özellikler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

HSBC Araç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Hayalinizdeki aracı buldunuz fakat almak için nakit paraya mı ihtiyacınız var? Hemen en yakın HSBC şubesine giderek “Taşıt Kredisi Başvurusu” yapabilirsiniz.

Ayrıca HSBC İnternet ve Telefon bankacılığı hizmet noktaları aracılığı ile anında başvuru yapabilir, kampanya koşulları ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Kampanya koşulları ve başvuru yapabileceğiniz tüm hizmet noktalarını, müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp öğrenebilirsiniz. HSBC müşteri hizmetleri telefonu ile irtibata geçmek için ilgili sayfamızı gözden geçirmenizi öneririz.

HSBC Taşıt Kampanyasının Özellikleri neler?

Almak istediğiniz araç ne marka olursa olsun, HSBC Bank’ta istediğiniz araca ve size uygun kredi hizmetleri sunulmaktadır. Bu gibi hizmet kampanyalarını sürekli takip edebilmek için “krediler” kategorimizi takip etmenizi ya da ilgili bankanın resmi İnternet sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Sizlere en uygun faizli krediler ve bu hizmetlerin başvurusu şartları hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyoruz. Hangi konularda sizlere yardımcı olabiliriz bunları düşünüyoruz ve fikirlerimiz siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Şimdi sizlere HSBC Bankası taşıt kredisi özellikleri hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağız.

  • 0 km. Otomobil alımlarında, taşıtın değeri 50.000 TL’nin üzerinde olursa 50.000 TL’sine kadar olacak kısmı için %70, bu rakamın üzerindeki fiyatlar için %50’sini kredi olarak kullanma şansı sunuluyor.
  • 2. El otomobil alımlarında ise; Kasko Değeri’nin maksimum TL kredilerinde %70’ine kadar kredi kullanma şansı sunuluyor.
  • Maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir.
  • Erken ödeme, ara ödeme ve Otomatik ödeme özellikleri sunuluyor.
  • Kefil talep edilmeden, sadece taşıt rehin teminatı ile sunulabilir.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için bankanın resmi internet sayfasına göz atmanız yeterli olacaktır.

Almak istediğiniz araç ister sıfır, ister ikinci el olsun siz sadece seçiminizi yapın ve HSBC Bankası ile irtibata geçin. Bu kampanya için kefil şartı yok!

Ayrıca yüksek faiz oranları ve değişken ödeme koşulları bulunmuyor. Kredi maksimum vade limiti 48 ay olarak belirlenirken, erken ödeme ya da erken kapatma şansı sunuluyor. Uygun ödeme koşulları, borcu erken kapatmak için erken ödeme yapma fırsatları ve ara ödemeler sunulan diğer fırsatlar. Ferdi kaza sigortası mı? HSBC Bankası sizler için kaza sigortası da yapıyor.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.